Foto: GABRIELE GIUSSANI

Maneskin przełożył trasę po Europie ze względu na koronawirusa


24 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Maneskin podał do wiadomości, że w związku z pandemią COVID-19 ich wiosenna trasa po Europie się nie odbędzie.

Maneskin odwołuje dotychczasowe daty

Włoski zespół poinformował fanów, że ze względu na sytuację pandemiczną na świecie, cała wiosenna trasa koncertowa po Europie zostaje przesunięta. Artyści opublikowali szeroki komentarz dotyczący ich decyzji. Na stronie z oficjalnym komunikatem widnieje również informacja, że nowe daty zostaną ogłoszone jeszcze przed marcem tego roku.

Zobacz: Gwiazdy Eurowizji na Open’er Festival 2022. Maneskin zasilają line-up imprezy

Cześć,
jest nam bardzo przykro, ale musimy wam powiedzieć, że byliśmy zmuszeni przełożyć całą trasę w związku z sytuacją covidową. Bardzo Was przepraszamy.
Dużo pracowaliśmy nad tą trasą i wszystko było gotowe, ale niestety w ciągu ostatnich kilku dni mieliśmy złe wieści na temat możliwości lokalowych i tego typu rzeczy.
Nie możemy zagwarantować wszystkich koncertów, ponieważ każdy kraj ma swoje własne zasady, a my oczywiście musimy się ich trzymać, ponieważ musimy robić nasze koncerty w sposób całkowicie bezpieczny dla wszystkich.
Bardzo, bardzo nam przykro i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję poinformować Was o nowych datach tak szybko, jak to możliwe.
Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wsparcie, jesteśmy wszyscy razem w tej sytuacji, więc musimy się po prostu trzymać, ale wrócimy, przysięgamy, i będzie jeszcze lepiej. Okej chłopaki, kochamy Was!

– informuje grupa.

Zobacz: Eurowizja 2022 – kto będzie reprezentował Polskę?

Start trasy zaplanowano na 6 lutego w Londynie. Wówczas Maneskin mieli zagrać w O2 Academy Brixton. 15 lutego zespół miał pojawić się na warszawskim Torwarze. Na liście miast znalazły się także m.in. Berlin, Paryż, Amsterdam, Moskwa, Kijów, Milan, Rzym, czy Luksemburg. Zwieńczeniem trasy według pierwotnych założeń był występ w Rzymie w Palazzo dello sport 13 kwietnia.

Zespół Maneskin podał do wiadomości, że w związku z pandemią COVID-19 ich wiosenna trasa po Europie się nie odbędzie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Maneskin odwołuje […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →