Måneskin coveruje „Bury A Friend” Billie Eilish


17 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Niedawno zwycięzcy tegorocznej Eurowizji podzielili się kulisami swojej próby, podczas której zagrali cover przeboju Miley Cyrus. Teraz możemy posłuchać utworu Bury A Friend Billie Eilish w wykonaniu Måneskin. Zespół zagrał go podczas jednego z koncertów. Sprawdźcie.

Måneskin w coverze Bury A Friend Billie Eilish

Måneskin, włoski zespół rockowy, który zwyciężył w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji ze swoją piosenką Zitti E Buoni, obecnie koncertuje na europejskich festiwalach (w najbliższy czwartek zawitają do Polski, a dokładnie do Gdyni, gdzie zagrają w ramach Open’er Park). W ten weekend zespół gościł belgijskim festiwalu Ronquières, gdzie zaprezentował cover hitu Billie EilishBury A Friend. Wykonanie to zostało nagrane przez osoby obecne na koncercie, dzięki czemu wszyscy możemy go posłuchać.

Mroczna, niepokojąca piosenka Eilish z debiutanckiego albumu When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, w wykonaniu włoskiej grupy zyskała rockowego brzmienia.

Ok, teraz mamy dla was małą niespodziankę. Zagramy piosenkę wspaniałej artystki. Więc, Billie, jeśli oglądasz, zadzwoń do nas.

– powiedział ze sceny wokalista Damiano David

Niedawno zespół wydaje nową wersję swojego hitu I Wanna Be Your Slave, na którym gościnnie pojawił się Iggy Pop. Oryginalna wersja utworu pojawiła się na drugim albumie włoskiej grupy Teatro d´ira: Cz. I i wylądował w pierwszej dziesiątce oficjalnej brytyjskiej listy singli.

To był wielki zaszczyt, że Iggy kochał naszą muzykę i chciał z nami pracować. To było wzruszające widzieć go śpiewającego „I Wanna Be Your Slave” na żywo przed nami, to było bardzo potężne widzieć tak wielkiego artystę, który jest tak otwarty i przyjazny.

zdradził zespół

Udało Wam się złapać bilety na koncert Måneskin na Open’er Park?

Niedawno zwycięzcy tegorocznej Eurowizji podzielili się kulisami swojej próby, podczas której zagrali cover przeboju Miley Cyrus. Teraz możemy posłuchać utworu Bury A Friend Billie Eilish w wykonaniu Måneskin. Zespół zagrał go podczas jednego z koncertów. Sprawdźcie. Måneskin w coverze Bury A Friend Billie Eilish Måneskin, włoski zespół rockowy, który zwyciężył w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →