Måneskin na insta story u Miley Cyrus. Będzie duet?


08 czerwca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Zwycięzcy Eurowizji podzielili się kulisami swojej próby, podczas której zagrali cover przeboju Miley Cyrus. Artystka udostępniła ich wykonanie.

Gorąco od skandali wokół zespołu Måneskin

Oj, wrze w Internecie wokół nazwy Måneskin. Od czasu zwycięstwa włoskiej, rockowej grupy w tegorocznym konkursie Eurowizji, w sieci nie mówi się praktycznie o niczym innym. Najpierw były zachwyty nad ich genialnym występem, który wyłamał się z kiczowatych, eurowizyjnych schematów i stał się niejako symbolem jakiegoś przełomu w formule tego plebiscytu. Szybko jednak rozmowy zeszły na temat bardziej grzejących plotek i skandali.

Zobacz również: Jakość ponad blichtrem, czyli o zaskakujących rozstrzygnięciach tegorocznej Eurowizji

A to wokalista Damiano David wciąga coś ze stołu na wizji w eurowizyjnym green roomie, a to Ameryka oburzona anglojęzycznym przebojem grupy – I Wanna Be Your Slave, w którym Måneskin rzekomo uprawiają rasizm, a to w końcu oskarżenie o plagiat utworu holenderskiej grupy The Vendettas. Zdaje się, że dyskusja wokół zbierającego coraz większą atencję, kontrowersyjnego zespołu Måneskin szybko nie ucichnie, a takich kwiatków zacznie się wyciągać jeszcze więcej. Prawdziwych czy nie – ważne, żeby było głośno, wedle złotej zasady Marilyn Monroe – “Nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili”!

Zobacz również: Måneskin ofiarą cancel culture? Drama o dirty talk

Z kolei sam zespół zdaje się nie przejmować tym, co się wokół nich dzieje. Wykorzystują swoje medialne 5 minut, ale przede wszystkim dalej robią swoje, a to co interesuje ich najbardziej, to oczywiście muzyka, a nie blichtr. W ciągu ostatnich godzin członkowie grupy Måneskin podzielili się na swoim insta stories zakulisowymi nagraniami przedstawiającymi próbę zespołu. Internet znów zawrzał.

Måneskin grają cover Miley Cyrus – Midnight Sky

Na jednym z nagrań, wokalista grupy, Damiano David przy akompaniamencie gitarzysty, Thomasa Raggi’ego, śpiewa przebój Miley CyrusMidnight Sky. Nagranie obiegło już cały Internet i staje się coraz większym viralem. Nic jednak dziwnego, gdyż Damiano w repertuarze amerykańskiej gwiazdy wypada nadzwyczaj dobrze, a sam utwór Midnight Sky zyskał w jego wykonaniu jeszcze więcej rockowego pazura. Zobaczcie sami!

Miley Cyrus odpowiada na Midnight Sky w wykonaniu Måneskin

Utworem Midnight Sky, zaprezentowanym w stylistyce grupy Måneskin, szybko zachwyciła się również sama Miley Cyrus, która udostępniła nagranie zespołu z próby na swoim stories, opatrując je dodatkowym podpisem:

Moi najlepsi przyjaciele @maneskinofficial

Maneskin Miley Cyrus
Måneskin na Instagramie Miley Cyrus

Miley Cyrus i Måneskin w duecie? To możliwe!

Czyżby między wokalistką a zespołem faktycznie zawiązała się jakaś bliższa relacja? W jednym z ostatnich wywiadów, Damiano David, odpowiadając na pytanie, z kim chciałby współpracować, wskazał właśnie Miley Cyrus. Kto wie, może ich współpraca jest bardziej prawdopodobna niż nam się wydaje? Trzymamy za to kciuki, bo zdaje się, że połączenie tych dwóch energii mogłoby skutkować potężnym, muzycznym uderzeniem.

Zwycięzcy Eurowizji podzielili się kulisami swojej próby, podczas której zagrali cover przeboju Miley Cyrus. Artystka udostępniła ich wykonanie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Gorąco od skandali […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →