via Getty Images

MTV pokazało odważny występ Måneskin na VMA 2022 w mniej ocenzurowanej wersji


07 września 2022

Podziel się newsem:

Zespół Måneskin niedawno wystąpił na gali rozdania MTV Video Music Awards 2022. Muzycy wykonali utwór Supermodel, podczas którego doszło do małego zamieszania, wprawiającego widzów w konsternację.

Måneskin – pogoń za sensacją czy ostoja rock’n’rolla?

Myślisz „kontrowersja”, widzisz Måneskin. Włoski zespół idealnie wpisuje się w definicję klasycznej rock’n’rollowej kapeli nie tylko przez muzykę, ale również i zachowanie na scenie. Doskonale pamiętamy przecież, kiedy zespół był na fali po wygraniu Eurowizji 2021 i wystąpił na Polsat SuperHit Festival. O wydarzeniu tym było głośno, gdyż wokalista Damiano David i gitarzysta Thomas Raggi pocałowali się na scenie, a Damiano wygłosił następnie krótki apel dotyczący miłości i akceptacji.

Transmisje telewizyjne rządzą się swoimi prawami i nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Realizatorzy muszą reagować na bieżąco i tak też wydarzyło się, kiedy Måneskin występował na gali rozdania MTV Video Music Awards 2022. Telewidzowie z pewnością zauważyli wtedy, że oglądają raczej panoramę Prudential Center w New Jersey, a występ Włochów jest tylko dodatkiem. Niektórzy uważali, że chodzi o ubiór Damiano. Teraz jednak okazało się, że szkopuł tkwił w basistce zespołu, Victorii De Angelis.

Naga pierś przyczyną cenzury

W trakcie występu Vic zsunął się bowiem rękaw, odsłaniając jej nagą pierś. Basistka kontynuowała koncert, schodząc także do publiczności. Jak wyjaśniło MTV, w telewizji pokazać tego po prostu nie mogli. Ratowali się więc dalekim planem i widokiem sceny z końca sali. Teraz jednak stacja podzieliła się nowym, teoretycznie pozbawionym cenzury nagraniem występu Måneskin. Teoretycznie, bo mimo wszystko MTV zamazało mogącą budzić kontrowersje część ciała Vic.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy podzielić się występem Måneskin w całej okazałości. W sposób, w jaki nie mogliśmy tego zrobić na żywo w telewizji

– czytamy na Instagramie MTV.

Måneskin – Supermodel, MTV VMA 2022

Sam występ Måneskin na gali rozdania MTV Video Music Awards 2022 spotkał się z oburzeniem fanów, gdyż kapela miała w tym samym czasie wystąpić na brytyjskim festiwalu Reading & Leeds. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku rapera Jacka Harlowa, który także zagrał na VMA.

Zespół Måneskin niedawno wystąpił na gali rozdania MTV Video Music Awards 2022. Muzycy wykonali utwór Supermodel, podczas którego doszło do małego zamieszania, wprawiającego widzów w konsternację. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →