via Facebook/Maneskin

Måneskin – wiemy, kiedy płyta. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość


19 maja 2022

Podziel się newsem:

Måneskin rok temu wygrali Eurowizję, zdążyli zagrać na największych festiwalach na świecie, a fani wciąż czekają na płytę. Wiemy już, kiedy ukaże się album zespołu.

Måneskin – koncerty na rzecz singli?

Z zespołu znanego przede wszystkim we Włoszech nagle stali się rozpoznawalni na całym świecie. Wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji była bez wątpienia pikiem popularności, który sprawił, że Måneskin znaleźli się po prostu wszędzie. W lutym następnego roku rozpoczną trasę po Europie (przełożoną z powodu pandemii), która w momencie ogłoszenia wyprzedała się niemalże na pniu. Lato spędzą, grając na festiwalach, natomiast jesienią będą koncertować po Stanach Zjednoczonych. Czy tak intensywny czas sprzyja pisaniu nowej muzyki?

Do tej pory, to znaczy od zwycięstwa na Eurowizji, zespół wydał jedynie dwa single. W październiku ukazała się MAMMAMIA, natomiast całkiem niedawno wyszedł SUPERMODEL. Piszę „jedynie”, bo uważam to za promocyjny strzał w kolano: w tym momencie da się wyczuć, że zainteresowanie nimi słabnie, a żelazo wart kuć, póki gorące. Wszystko jednak wskazuje, że są już wieści o nowej płycie, która majaczy gdzieś tam na horyzoncie. Kiedy się ukaże?

Przeczytaj: Måneskin skończył się po włosku, zaczął się po amerykańsku [opinia]

maneskin nowa płyta nowy album
via Facebook/Maneskin

Nowa album już w styczniu przyszłego roku

Dużo już się mówiło o albumie – kolejną płytą zespołu miała być kontynuacja krążka Teatro D’ira. Volume I. Już sam jego tytuł wskazuje na części, lecz po singlach, jakie się ukazały, wątpię, by zamknęło się to w spójną koncepcję. Informacje na ten temat są szczątkowe – w wywiadzie z XFactor Talks dyrektor włoskiego oddziału Sony Music przekazał jedynie wieści, że album ukaże się w przyszłym roku. Nie podał dokładnej daty – mówimy o styczniu 2023.

Teatro D’ira. Volume I miała premierę w styczniu 2021, więc to wciąż niedługa przerwa między płytami. Uważam jednak, że w przypadku Måneskin czas był na wagę złota. I choć z przykrością, to myślę, że na tej obsuwie mogą sporo stracić.

Måneskin rok temu wygrali Eurowizję, zdążyli zagrać na największych festiwalach na świecie, a fani wciąż czekają na płytę. Wiemy już, kiedy ukaże się album zespołu. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Open’er Park – Måneskin | 19.08 – fotorelacja

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →