media społecznościowe rapera

Małpa wraca! Raper zapowiedział nowe wydawnictwo


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

Po prawie trzech latach Małpa zapowiedział nowy krążek. Raper poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych o zbliżających się nowościach.

Małpa z wiadomością do fanów

Toruński raper od dłuższego czasu zajawiał na Instagramie swoją obecność i potencjalną pracę nad kolejnym albumem. Żadne plotki nie zostały potwierdzone aż do ostatniego story, w którym Małpa poinformował o ukończeniu prac twórczych nad albumem.

Zobacz: Równo 11 lat temu Małpa wydał Kilka numerów o czymś. Dlaczego ten album jest tak ważny?

Siema, trochę mnie nie było, ale wróciłem, bo skończyłem. Przed sekundą przesłuchałem master płyty i doszedłem do wniosku, że nigdy w życiu nie nagrałem nic lepszego. Nie mogę się doczekać, aż będę mógł wam ją pokazać. Widzimy się niebawem.

– zapowiada Małkiewicz.

Na razie nie wiadomo, czy album będzie w pełni solowy czy we współpracy z producentem lub innym raperem. Jeśli wierzyć Małpie, wkrótce poznamy więcej szczegółów.

Muzyczna aktywność rapera

Ostatnim długogrającym albumem wydanym przez Małpę jest Blur z lutego 2019 roku. Krążek w pełni wyprodukował Magiera. Materiał składa się z jedenastu piosenek, a wydawnictwo promowały single Nie wiem co będzie jutro z Sariusem, Budzę się oraz O Krok z gościnnym udziałem Rasa. Blur uzyskał status złotej płyty.

MAŁPA blur proximite
okładka albumu Blur Małpy, Proximite 2019

Mimo długiej przerwy wydawniczej słuchacze mieli możliwość wysłuchania nowości od Małpy. W maju zeszłego roku Małkiewicz wziął udział w akcji #hot16challange2, natomiast w kwietniu tego roku torunianin wystąpił u Czarnego HIFI w piosence Nie wziąłem się znikąd. Utwór był częścią kampanii marki Metaxa Odkrywcy Klasyki. Założeniem inicjatywy było zachęcenie „do ponownego odkrywania źródeł klasyki, stanowiących nieodzowne uzupełnienie naszej nowoczesności, o których zbyt często zapominamy w nieustającej pogoni za nowinkami”.

Czarny HIFI feat. Małpa – Nie wziąłem się znikąd

W dyskografii rapera znajdują się jeszcze trzy projekty: debiutanckie Kilka numerów o czymś z 2009 roku, Mówi z 2016 roku (ZPAV przyznał platynową płytę) oraz projekt Rottenberg nagrany wspólnie z Mielzkym i duetem The Returners.

Po prawie trzech latach Małpa zapowiedział nowy krążek. Raper poinformował fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych o zbliżających się nowościach. Małpa z wiadomością do fanów Toruński raper od dłuższego czasu zajawiał na Instagramie swoją obecność i potencjalną pracę nad kolejnym albumem. Żadne plotki nie zostały potwierdzone aż do ostatniego story, w którym Małpa poinformował o ukończeniu […]

10-LECIE ŚLIWY W PRÓŻNOŚCI

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →