media społecznościowe rapera

Major SPZ publikuje „Jakbym chciał” i podaje tracklistę albumu


18 listopada 2021

Podziel się newsem:

Major SPZ promuje album Na Farta. W internecie dostępny jest już singiel Jakbym chciał. Wraz z premierą utworu raper podzielił się tracklistą nadchodzącej płyty.

Major SPECNAZ z nowym utworem

Na oficjalnym kanale Majora opublikowano singiel Jakbym chciał na bicie Newlight$. Obok szczecińskiego rapera wystąpił Ślimak. Mixem i masteringiem utworu zajął się Shimz. Piosence towarzyszy teledysk autorstwa Filopa.

Major SPZ feat. Ślimak – Jakbym chciał

Na Farta wkrótce na półkach – jest tracklista

Najnowsza płyta Majora SPZ zadebiutuje na rynku 15 grudnia. Album w wydaniu preorderowym składa się z dwunastu utworów oraz dwóch bonus tracków. Wśród zaproszonych producentów znajdują się chociażby Sir Mich, Sergiusz, Matheo i Worek. Wspomniany wcześniej Filop odpowiedzialny jest również za poligrafię płyty Na Farta.

Major SPZ – Na Farta – tracklista albumu

Ale Ale (Prod. Ślimak)
Według zasad (Prod. Ślimak)
Jeden feat. Paluch (Prod. Sergiusz)
Przecier (Prod. Newlight$, Rutkovsky)
Życzę farta (Prod. Franky)
Harmonia feat. Małach (Prod. Sir Mich)
Pach pach feat. Dj Decks (Prod. Ślimak)
Lotto (Prod. Newlight$)
Słodki zapach (Prod. Worek)
Jakbym chciał feat. Ślimak (Prod. Newlight$)
Two face (Prod. clearmind, Worek)
Dream team feat. Kony (Prod. Matheo)

Bonus track
Makieta (Prod. Ślimak)
ymc ymc (Ślimak mix)

Zobacz: Chris Carson i DJ Soina promują wspólny album. Gościnnie Major SPECNAZ i Kobik

Płytę w wydaniu specjalnym można zamówić wyłącznie za pośrednictwem sklepu Preorder.pl do 12 grudnia. Nakład albumu jest limitowany do dwóch tysięcy egzemplarzy. Oprócz dwóch dodatkowych piosenek posiadacze preorderowej wersji płyty otrzymają również płytę z instrumentalami, książeczkę z tekstami oraz zdjęcia z teledysków. Dołączone zostaną także dwustronne wlepki i banknot jednodolarowy, który Major SPZ dołącza „na farta”.

major spz na farta
okładka albumu Na Farta Majora SPZ

Major SPZ promuje album Na Farta. W internecie dostępny jest już singiel Jakbym chciał. Wraz z premierą utworu raper podzielił się tracklistą nadchodzącej płyty. Major SPECNAZ z nowym utworem Na oficjalnym kanale Majora opublikowano singiel Jakbym chciał na bicie Newlight$. Obok szczecińskiego rapera wystąpił Ślimak. Mixem i masteringiem utworu zajął się Shimz. Piosence towarzyszy teledysk […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →