fot. Ola Bodnarvs

Magda Kluz w singlu pełnym magii. Posłuchaj utworu “Nie uda się”


27 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Magda Kluz powraca z kolejnym singlem. Nie uda się to utwór, który czaruje od początku do końca. Poddajcie się jego magii i posłuchajcie go!

Wejdź do magicznego świata Magdy Kluz

Magda Kluz rozkręca swoją muzyczną karierę coraz bardziej. Do sieci wleciał właśnie kolejny singiel artystki.

Przeczytaj także: Pola Chobot & Adam Baran i Magda Kluz – Sam na sam objawia moc duetów

Magda Kluz
fot. Ola Bodnarvs

Artystka, wydająca pod szyldem FONOBO Label, w zeszłym miesiącu oczarowała nas utworem Zanim się schowasz. Tym razem do sieci trafiła kolejne piosenka – Nie uda się, która jest mieszanką subtelnego wokalu i świeżych brzmień.

Jako solowa artystka nazwałabym to zupełnie nowym początkiem, ponieważ wcześniej, w duecie SEALS, musieliśmy dzielić dwie wizje, Wojtka i moją, i nie zawsze czułam tam w 100% siebie. Mam wrażenie, że teraz, dzięki tej premierze i temu debiutowi będę w stanie finalnie zrobić coś całkowicie mojego.

mówiła o swoich początkach artystka

Magda Kluz – Nie uda się, posłuchaj!

Piosenka jest efektem współpracy Magdy, odpowiedzialnej za warstwę tekstową i muzyczną, i Igora Nikiforowa (produkcja, muzyka). Współautorem kompozycji jest także Wojtek Kiełbicki, a za miks i master odpowiada Eprom.

Piosenka Nie uda się zapowiada płytę artystki, która ukaże się jeszcze w tym roku! Będzie to debiutancki album Magdy. Do tej pory promowała go wydanym miesiąc temu singlem Zanim się schowasz.

Zanim się schowasz to pierwszy singiel zapowiadający nadchodzący album wokalistki. W utworze subtelny wokal artystki idealnie łączy się z magnetycznym i świeżym brzmieniem. Wokalistka zdradza, że cały czas pracuje nad nowym wydawnictwem, jednak nie chce jeszcze zdradzać szczegółów.

– czytamy w zapowiedzi utworu

Magda Kluz – Zanim się schowasz, posłuchaj!

Magda Kluz powraca z kolejnym singlem. Nie uda się to utwór, który czaruje od początku do końca. Poddajcie się jego magii i posłuchajcie go! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →