fot. materiały prasowe

Brass Federacja, Magda Kluz i Igor Nikiforow odpływają w nieznane w najnowszym singlu „Znikam”


20 października 2022

Podziel się newsem:

Brass Federacja połączył swoje siły z Magdą Kluz i Igorem Nikiforowem w bardzo ciekawej propozycji. Posłuchajcie singla Znikam.

Zatrzymać się choćby na moment

W biegu, do jakiego przymusza nas dzisiejszy świat, czasami zapominamy, jak pięknie jest się zatrzymać, by docenić otaczające nas piękno i razem z nim złapać chwilę potrzebnego oddechu. Taki spokój ducha za pomocą nowego singla zatytułowanego Znikam dostarcza nam Brass Federacja, która połączyła swoje siły z Magdą Kluz i Igorem Nikiforowem.

Przeczytaj także: Lana Del Rey została okradziona. Nowy album wokalistki wpadł w niepowołane ręce

Brass Federacja
fot. materiały prasowe

Wokalistka i kompozytorka, która tworzyła jako połowa duetu SEALS Magda Kluz, multiinstrumentalista, kompozytor muzyki teatralnej i filmowej, a także producent Igor Nikiforow i siedmioosobowy zespół Brass Federacja, w którego skład wchodzą Maurycy Idzikowski (trąbka), Artur Jargiło (trąbka), Kuba Łupiński (trąbka), Szymon Białorucki (puzon), Bartek Łupiński (puzon), Piotr Wróbel (suzafon) i Maciek Wojcieszuk (perkusja) złączyli swoje artystyczne dusze, by dostarczyć nam naprawdę przyjemny utwór. Muzyczna propozycja zapewnia szeroki przekrój doznań. Lubować się będą w nim fani delikatnych kobiecych wokali, które jak syreni śpiew rozkochują w sobie bez opamiętania, urwanych niczym z twórczości Zbigniewa Wodeckiego charakterystycznych męskich zaciągnięć, które doszlifowują utwór do perfekcji, a także te osoby, którym ukojenie przynosi delikatnie grająca w oddali warstwa instrumentalna. Doznań jest tu naprawdę co niemiara.

Znikam to muzyczna ilustracja płynnej relacji między dwojgiem. Onieśmielenie i fascynacja w parze z uporem i oczekiwaniami. Próba spotkania, a może początek końca?

– czytamy w opisie nowego singla.

Brass Federacja, Magda Kluz i Igor Nikiforow – Znikam, posłuchaj!

Zespół Brass Federecja dał o sobie znać szerszej publiczności podczas tak zwanych Brasskotek, czyli plenerowych dyskotek organizowanych najczęściej pod mostem Poniatowskiego w Warszawie. Formacja umila wtedy swoim odbiorcom wieczorno-nocne wieczory sprawiając, że weekend nabiera zupełnie nowych barw.

Brass Federacja połączył swoje siły z Magdą Kluz i Igorem Nikiforowem w bardzo ciekawej propozycji. Posłuchajcie singla Znikam. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Zatrzymać […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →