fot. materiały prasowe

Damazy i jego emocjonalny debiut z piosenką „Tak jak kiedyś ty”


26 września 2022

Podziel się newsem:

Damazy zadebiutował ze swoim nowym singlem. Piosenka Tak jak kiedyś ty skraca dystans między słuchaczem a wokalistą.

Debiut pełen wewnętrznych przeżyć

Damazy, czyli nowy podopieczny wytwórni Niebieski Label, właśnie zadebiutował. Pierwsza piosenka wokalisty – Tak jak kiedyś ty – to pełna żalu, tęsknoty i wspomnień podróż, których przetrawienie może pomóc w podjęciu dalszych decyzji i powrócić do funkcjonowania.

Przeczytaj także: Bart Gałązka miesza przyszłość z teraźniejszością w singlu Głupszy

Damazy debiutuje z piosenką „Tak jak kiedyś ty"
fot. materiały prasowe

Tak jak kiedyś ty to pokaz muzycznych fascynacji Damazego, który od lat komponuje własne utwory. Jego niezwykła wrażliwość uderza w nas już od pierwszych sekund debiutanckiej propozycji i trafia do samego serca. Emocjonalna ballada płynie swoim własnym życiem, otulając nas autentycznym klimatem, który potęguje siłę przekazu piosenki.

Czasami znaczymy dla siebie na tyle dużo, że już na zawsze zostajemy w swoich głowach. Utwór ten jest właśnie takim melancholijnym wspomnieniem z przeszłości. Jednak kluczowa nie jest tu już sama rozpacz po utracie czegoś lub kogoś bliskiego i znaczącego. Po trudnych chwilach często zmuszeni jesteśmy do tego, by nie rozpamiętywać przeszłości, tylko nauczyć się z nią żyć. Czasami myśli prowadzą nas jednak do przeszłości, a my wyzuci z emocji odczuwamy jedynie wyniszczającą frustrację

– mówi o singlu wokalista.

Całość przekazu dopełnia nam czarno-biały teledysk, w którego realizacji wokaliście pomogli Łukasz Krupa oraz Kamil Kowalski. Możecie obejrzeć go już teraz poniżej.

damazy – Tak jak kiedyś ty, posłuchaj!

W nagraniu możemy usłyszeć saksofon Moniki Muc znanej z zespołu Błażeja Króla czy projektu Męskie Granie Orkiestra 2020.

Damazy zadebiutował ze swoim nowym singlem. Piosenka Tak jak kiedyś ty skraca dystans między słuchaczem a wokalistą. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Debiut pełen […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →