fot. Universal Music Polska

Luna nie przestaje zaskakiwać. Posłuchaj piosenki “Wystarczy” – polskojęzycznej wersji “Melt Away”


03 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Luna to międzygalaktyczna artystka, która po raz kolejny zabiera nas w tajemniczą podróż. Nowy utwór wokalistki to łącznik między tym, co już było, a tym, co nadchodzi.

EP-ka skąpana w świetle Księżyca

Po wydaniu w zeszłym roku EP-ce Caught in the Night, Luna zebrała masę pozytywnych recenzji, a także zyskała miejsce w wielu zestawieniach i końcoworocznych nominacjach np. w kategorii Odkrycia roku do nagród Empiku. Została także pierwszą polską artystką z własnym billboardem na Times Square w ramach akcji Spotify Equal.

Przeczytaj także: Moje Rytmy #55: Luna

Są to wielkie sukcesy, chociaż Luna nie ma zamiaru na nich poprzestać. Rzesza fanów, których przyciągnęła do siebie wokalistka, została właśnie wysłuchana, a Luna zaprezentowała nam swój najnowszy utwór Wystarczy, który jest polskojęzyczną wersją powstałego już Melt Away.

Dostałam mnóstwo wiadomości przy okazji premiery Melt Away. A że przyzwyczaiłam swoich słuchaczy, że operuję w dwóch językach, to chyba stąd ten natłok wiadomości w stylu „piękna piosenka, czy będzie po polsku?”. Było tego tyle, że nie mogłam nie spełnić oczekiwań! Fantastycznie jest zrobić coś tak bezpośrednio dla ludzi, od których dostaję tyle wsparcia.

mówi wokalistka.

Luna – Wystarczy, posłuchaj!

Jak wspomniała kiedyś Luna – nie istnieje dla niej granica między tym, co powstaje po polsku, a po angielsku. Dlatego też ma nadzieję, że mieszanka obu propozycji dostarczy nam zupełnie różnych emocji.

Wystarczy to łącznik między tym co już się wydarzyło, a tym co nadchodzi. To jest mój zapis chwil, kiedy nawet noc nie daje ukojenia. Śpiewam o potrzebie odcięcia się od własnego strachu i myśli. O pragnieniu uwolnienia się i niebycia chociaż przez chwilę. Chciałabym rozpłynąć się w nicości, poczuć lekkość i sięgnąć gwiazd, nawet jeśli z nich także płynie smutek.

Utwór trafi na zapowiadany na kwiecień polskojęzyczny album Luny.

Luna to międzygalaktyczna artystka, która po raz kolejny zabiera nas w tajemniczą podróż. Nowy utwór wokalistki to łącznik między tym, co już było, a tym, co nadchodzi. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →