Polska artystka na Times Square. Poznajcię Lunę!


30 kwietnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Luna ze swoim najnowszym singlem Blind pojawiła się w digitalowej reklamie wyświetlanej na Times Square w Nowym Jorku w ramach inicjatywy EQUAL Spotify.

Luna – kosmiczna artystka, o której robi się coraz głośniej

Luna to nowa twarz na polskiej scenie alternatywnej, która szybko uzyskała miano muzycznego fenomenu. Wcześniej tworzyła pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem – Ola Wielgomas, jednak w 2020 wkroczyła na rynek muzyczny w zupełnie nowej, kosmiczno-elektropopowej odsłonie. Od tego czasu artystka konsekwentnie dzieli się swoimi kolejnymi singlami, a w muzycznych kuluarach robi się o niej coraz głośniej.

Jej najpopularniejsze utwory to elektryzujące Zgaś, które ukazało się również w wyjątkowym, kosmicznym klimacie, stworzonym na bazie dźwięków udostępnianych przez NASA, nieszablonowe Mniej, opowiadające o przytłaczającej miłości, czy Nie Proszę O Więcej wykonane w duecie z młodym wokalistą, Maciejem Maciejczukiem.

Luna – Zgaś

EQUAL Spotify – równość i nowe możliwości dla kobiet w muzyce. Polskie reprezentantki projektu

Do tego zestawienia dołącza właśnie Blind – anglojęzyczna wersja singla Zgaś, która zaprowadziła tę debiutującą artystkę aż na jedno z najpopularniejszych skrzyżowań na świecie, czyli nowojorski Times Square.

Ogromny baner z twarzą Luny pojawił się tam za sprawą jednego z najnowszych programów serwisu streamingowego SpoifyEQUAL. Inicjatywa ta zadebiutowała 8 marca 2021, czyli w Dzień Kobiet. Jej ideą jest wspieranie utalentowanych artystek z całego świata nie tylko od święta. Program obejmuje 50 krajów od Japonii po Argentynę, przez Malezję, Wielką Brytanię, a także Polskę i ma zaprezentować szereg aktywności wspierających równość i dających nowe możliwości kobietom.

Nową formułę programu EQUAL Spotify zaingurowały wczoraj specjalne playlisty, dzięki którym na wyciągnięcie ręki możemy mieć dostęp do najlepszej kobiecej muzyki. Obok takich artystek, jak Saweetie (USA), DUDA BEAT (Brazylia), Griff (Wielka Brytania), Natalia Lafourcade (Meksyk), czy Zoe Wees (Niemcy/Wielka Brytania), na najważniejszej międzynarodowej playliście EQUAL Spotify znalazły się również dwie Polki – Luna ze swoim najnowszym singlem Blind oraz Brodka z utworem Game Change.

Luna Blind EQUAL Spotify Times Square
Luna – EQUAL Spotify Polska

LUNA i jej nowy singiel Blind na nowojorskim Times Square

To jednak nie koniec wyróżnień! Luna została również twarzą lokalnej, polskiej playlisty EQUAL Spotify, otrzymując tym samym tytuł artystki miesiąca. Dzięki temu wokalistka pojawiła się także w kampanii digitalowej wyświetlanej na jednym z najbardziej znanych miejsc na świecie – Times Square. Sama Luna mówi o swoim udziale w nowej kampanii Spotify:

Magia jest wokół nas i każdy może ją poczuć! EQUAL to niezwykłe wydarzenie, które każdej z nas pozwala poczuć się wyjątkowo. Idealny moment na to by pokazać, jak jesteśmy różne i jaką razem mamy siłę. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę reprezentować polskie artystki w tak ważnej akcji. Polska ma twarz kobiety i to jest piękne.

Luna ze swoim najnowszym singlem Blind pojawiła się w digitalowej reklamie wyświetlanej na Times Square w Nowym Jorku w ramach inicjatywy EQUAL Spotify. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Luna – kosmiczna artystka, o której robi się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →