fot. materiały prasowe

LUNA (ЛУНА) zaprezentuje garść popowych brzmień w Poznaniu i Warszawie


08 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

LUNA (ЛУНА) wyrusza w trasę, w ramach której zagra w naszym kraju aż dwukrotnie. Złapcie swoje bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie!

LUNA zanurzy was w popowych brzmieniach

Jedna z najciekawszych ukraińskich artystek, która została okrzyknięta przez magazyn Vogue “twarzą muzycznej rewolucji”. LUNA (ЛУНА) w ramach swojej trasy powraca do naszego kraju, by już w listopadzie wystąpić w poznańskiej Tamie, a także warszawskim Niebie.

LUNA (ЛУНА) zaprezentuje garść popowych brzmień w Poznaniu i Warszawie
fot. materiały prasowe

LUNA to muzyczny projekt, którego początki sięgają 2015 roku. Na jego czele stoi Kristina Gerasimova, która swoją muzykę określa mianem emocjonalnego popu pozwalającego jej na przedstawienie wielu kulturowych rewolucji, ukrywających się skrzętnie w wielu dźwiękach. Wokalistka słynie z niesamowicie dopracowanych tekstów, które wlewane są w serca słuchaczy w otoczeniu świetnej oprawy wizualnej, w konstruowaniu której LUNA korzysta z technik DIY (np. zrekonstruowane nagrania z kamery VHS). Kristina Gerasimova oprócz świata muzycznego odnajduje się również w tym modowym, a jej kreacje i sceniczne outfity są na językach wielu branżowych magazynów.

Kup bilety na koncerty LUNY

Jeśli więc chcecie wziąć udział w spektaklach przygotowanych przez LUNĘ, złapcie swoje bilety, które otrzymacie na stronie Biletomat.pl. Czekają tam na was wejściówki na koncert w Poznaniu i Warszawie.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

LUNA (ЛУНА) wyrusza w trasę, w ramach której zagra w naszym kraju aż dwukrotnie. Złapcie swoje bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać LUNA zanurzy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →