fot. materiały prasowe

LUNA (ЛУНА) zaprezentuje garść popowych brzmień w Poznaniu i Warszawie


08 listopada 2022

Podziel się newsem:

LUNA (ЛУНА) wyrusza w trasę, w ramach której zagra w naszym kraju aż dwukrotnie. Złapcie swoje bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie!

LUNA zanurzy was w popowych brzmieniach

Jedna z najciekawszych ukraińskich artystek, która została okrzyknięta przez magazyn Vogue „twarzą muzycznej rewolucji”. LUNA (ЛУНА) w ramach swojej trasy powraca do naszego kraju, by już w listopadzie wystąpić w poznańskiej Tamie, a także warszawskim Niebie.

LUNA (ЛУНА) zaprezentuje garść popowych brzmień w Poznaniu i Warszawie
fot. materiały prasowe

LUNA to muzyczny projekt, którego początki sięgają 2015 roku. Na jego czele stoi Kristina Gerasimova, która swoją muzykę określa mianem emocjonalnego popu pozwalającego jej na przedstawienie wielu kulturowych rewolucji, ukrywających się skrzętnie w wielu dźwiękach. Wokalistka słynie z niesamowicie dopracowanych tekstów, które wlewane są w serca słuchaczy w otoczeniu świetnej oprawy wizualnej, w konstruowaniu której LUNA korzysta z technik DIY (np. zrekonstruowane nagrania z kamery VHS). Kristina Gerasimova oprócz świata muzycznego odnajduje się również w tym modowym, a jej kreacje i sceniczne outfity są na językach wielu branżowych magazynów.

Kup bilety na koncerty LUNY

Jeśli więc chcecie wziąć udział w spektaklach przygotowanych przez LUNĘ, złapcie swoje bilety, które otrzymacie na stronie Biletomat.pl. Czekają tam na was wejściówki na koncert w Poznaniu i Warszawie.


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

LUNA (ЛУНА) wyrusza w trasę, w ramach której zagra w naszym kraju aż dwukrotnie. Złapcie swoje bilety na koncerty w Poznaniu i Warszawie! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Kup bilety na koncert Luny!

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →