fot. Universal Music Polska

Luna prezentuje nam kolejny singiel. Posłuchajcie utworu “Nie budź mnie”


01 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Luna powraca z jeszcze jednym singlem. Utwór Nie budź mnie to ostatnia prosta przed wydaniem nowej płyty artystki!

Nowy album urwany z księżyca

Mimo tego, że już przy okazji premiery piosenki Elon Musk (W ogniu się unoszę) Luna zapowiadała, że to już ostatni singiel przed płytą, to i tak postanowiła zrobić nam niespodziankę i razem ze startem przedsprzedaży płyty wypuścić jeszcze jeden kawałek.

Przeczytaj także: Justyna Steczkowska i LUNA zabierają nas w bardzo enigmatyczną podróż. Posłuchaj piosenki „Nie mój sen”

Luna
Luna – okładka singla/ fot. Universal Music Polska

Jak mówi o nim sama Luna – jest to idealny singiel na ten czas, kiedy wszystko budzi się do życia, nie zważając na to, co robi człowiek sobie i otaczającemu nas światu. Jego tajemniczość porywa nas w nieznane nam krainy i wybudza nas w nich z życiowego letargu, który trwał zdecydowanie za długo.

LUNA – Nie budź mnie, posłuchaj!

Czasami mam tak, że wolałabym jak najdłużej się nie budzić. Czasami wcale nie chce się budzić. Ze snu, który wydaje się być znacznie ciekawszy, prostszy od rzeczywistości. Świat snu jest nieograniczony i niesamowicie inspirujący. To w nim wolę się zanurzyć niż cierpieć i zmagać się z jawą. Równocześnie utwór „Nie budź mnie” to najbardziej ziemska opowieść z całego albumu „Nocne Zmory”. Najprostsza w słowach i chyba każdemu z nas najbliższa. Opowiada o relacji z drugim człowiekiem, a zarazem o relacji z samym sobą. „Nie potrafię tobą być, bo nie potrafię sama z sobą być”. W chwilach wątpliwego happy endu lepiej jest po prostu zamknąć oczy i wrócić myślami do chwil, gdy wszystko było jeszcze okej.

– mówi o utworze Luna.

Przedsprzedaż nowego albumu zatytułowanego Nocne Zmory Luny startuje właśnie dziś! Usłyszymy na nim pełno tajemniczych, zaskakujących elementów i na pewno zostaną okraszone one niezidentyfikowanymi tonami i wibracjami, do których przyzwyczaiła nas już wokalistka. Album już teraz można zamówić w sieci.

Luna powraca z jeszcze jednym singlem. Utwór Nie budź mnie to ostatnia prosta przed wydaniem nowej płyty artystki! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Nowy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →