fot. Universal Music Polska

Luna prezentuje nam kolejny singiel. Posłuchajcie utworu “Nie budź mnie”


01 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Luna powraca z jeszcze jednym singlem. Utwór Nie budź mnie to ostatnia prosta przed wydaniem nowej płyty artystki!

Nowy album urwany z księżyca

Mimo tego, że już przy okazji premiery piosenki Elon Musk (W ogniu się unoszę) Luna zapowiadała, że to już ostatni singiel przed płytą, to i tak postanowiła zrobić nam niespodziankę i razem ze startem przedsprzedaży płyty wypuścić jeszcze jeden kawałek.

Przeczytaj także: Justyna Steczkowska i LUNA zabierają nas w bardzo enigmatyczną podróż. Posłuchaj piosenki „Nie mój sen”

Luna
Luna – okładka singla/ fot. Universal Music Polska

Jak mówi o nim sama Luna – jest to idealny singiel na ten czas, kiedy wszystko budzi się do życia, nie zważając na to, co robi człowiek sobie i otaczającemu nas światu. Jego tajemniczość porywa nas w nieznane nam krainy i wybudza nas w nich z życiowego letargu, który trwał zdecydowanie za długo.

LUNA – Nie budź mnie, posłuchaj!

Czasami mam tak, że wolałabym jak najdłużej się nie budzić. Czasami wcale nie chce się budzić. Ze snu, który wydaje się być znacznie ciekawszy, prostszy od rzeczywistości. Świat snu jest nieograniczony i niesamowicie inspirujący. To w nim wolę się zanurzyć niż cierpieć i zmagać się z jawą. Równocześnie utwór „Nie budź mnie” to najbardziej ziemska opowieść z całego albumu „Nocne Zmory”. Najprostsza w słowach i chyba każdemu z nas najbliższa. Opowiada o relacji z drugim człowiekiem, a zarazem o relacji z samym sobą. „Nie potrafię tobą być, bo nie potrafię sama z sobą być”. W chwilach wątpliwego happy endu lepiej jest po prostu zamknąć oczy i wrócić myślami do chwil, gdy wszystko było jeszcze okej.

– mówi o utworze Luna.

Przedsprzedaż nowego albumu zatytułowanego Nocne Zmory Luny startuje właśnie dziś! Usłyszymy na nim pełno tajemniczych, zaskakujących elementów i na pewno zostaną okraszone one niezidentyfikowanymi tonami i wibracjami, do których przyzwyczaiła nas już wokalistka. Album już teraz można zamówić w sieci.

Luna powraca z jeszcze jednym singlem. Utwór Nie budź mnie to ostatnia prosta przed wydaniem nowej płyty artystki! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Nowy album urwany […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →