Figurka LEGO podpisała kontrakt z wytwórnią Universal Music. Poznajcie L.L.A.M.A!

Obserwuj nas na instagramie:

To wydarzenie z pewnością przejdzie do historii. L.L.A.M.A to pierwsza figurka LEGO, która podpisała kontrakt muzyczny z wytwórnią Universal Music.

Aplikacja LEGO VIDIYO, czyli LEGO ponownie w świecie muzyki

Niedawno pisaliśmy o pewnym projekcie, będącym efektem nawiązania współpracy między firmą LEGO, a wytwórnią Uniwersal Music. LEGO VIDIYO to nowa aplikacja skierowana do dzieci, która bazując na formule TikToka łączy kreatywność, związaną z budowaniem klocków i muzykę. Cała zabawa polega na tworzeniu krótkich muzycznych filmików przy pomocy specjalnych zestawów klocków dedykowanych serii LEGO VIDIYO. Więcej o tym, jak działa nowa aplikacja LEGO przeczytacie tutaj.

LEGO VIDIYO aplikacja klocki
LEGO VIDIYO

Figurka LEGO to (przyszła) gwiazda muzyki

Okazuje się, że aplikacja i nowe zestawy klocków to nie koniec atrakcji przygotowanych w ramach akcji LEGO VIDIYO. W dniu premiery aplikacji ukazał się bowiem utwór, który należy do dyskografii… Jednej z mini figurek LEGO!

L.L.A.M.A singiel Shake NE-YO Carmen DeLeon LEGO VIDIYO
L.L.A.M.A

Poznajcie L.L.A.M.A, nową postać na scenie muzycznej

L.L.A.M.A, którego pseudonim to skrót od „Love, Laughter And Music Always” („Miłość, śmiech i muzyka zawsze”) jest obywatelem świata. Pochodzi z Andów Południowych, jednak w pewnym momencie przeprowadził się do Los Angeles, by tam spełniać swoje marzenie o tworzeniu muzyki, która uszczęśliwia ludzi.

To pierwszy artysta, który podpisał kontrakt z wytwórnią Astralwerks należącą do Universal Music Group, o czym sam mówi:

To niesamowite uczucie, móc należeć do tak legendarnego labelu. Wciąż czerpię inspirację od artystów z ich rostera. Jeżeli uda mi się uszczęśliwić choć jedną osobę, wtedy moja misja będzie wypełniona. Świat potrzebuje podniesienia na duchu, a ja zgłaszam się na ochotnika, by się do tego przyczynić.

L.L.A.M.A singiel Shake NE-YO Carmen DeLeon LEGO VIDIYO
L.L.A.M.A

L.L.A.M.A debiutuje singlem Shake z udziałem Ne-YO i Carmen DeLeon

L.L.A.M.A jako pierwszy wydał również utwór w aplikacji LEGO VIDIYO. Jego debiut to singiel Shake, w którym gościnnie słyszymy również Ne-YO oraz Carmen DeLeon, która, podobnie jak L.L.A.M.A, stawia pierwsze kroki w wielkim muzycznym świecie. Sam Ne-Yo mówi o tej współpracy:

L.L.A.M.A to artysta, którego bardzo potrzebujemy w obecnych czasach. Nagrywa podnoszącą na duchu, pozytywną muzykę, a po tak ciężkim roku, jaki wszyscy przeszliśmy, to bardzo cenne. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tego projektu.

L.L.A.M.A singiel Shake NE-YO Carmen DeLeon LEGO VIDIYO
L.L.A.M.A, Ne-Yo, Carmen DeLeon – “Shake”, okładka singla

L.L.A.M.AShake, będzie hit? Posłuchaj!

Debiutancki singiel L.L.A.M.AShake ma szansę stać się prawdziwym hitem. Połączenie radosnego wydźwięku i pozytywnego przekazu to przepis na sukces. Zwłaszcza jeśli za produkcję kawałka odpowiada autor hitów k-popowej grupy BTS, David Stewart, a jego współautorem jest laureat Grammy – Ryan Tedder, lider OneRepublic.

To wydarzenie z pewnością przejdzie do historii. L.L.A.M.A to pierwsza figurka LEGO, która podpisała kontrakt muzyczny z wytwórnią Universal Music. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Aplikacja LEGO VIDIYO, czyli LEGO ponownie w świecie muzyki Niedawno pisaliśmy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →