OneRepublic z singlem „Wild Life” do muzycznego filmu „Clouds”


20 października 2020

Podziel się newsem:

Zespół OneRepublic nagrał utwór przewodni do poruszającego filmu o chorym muzyku – Clouds. Posłuchajcie Wild Life!

Reklama

Clouds – autentyczna opowieść o sile muzyki

Clouds to nowy, amerykański dramat muzyczny produkcji Disney +. Główny bohater filmu, Zach Sobiech, to młody muzyk, który dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory i zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. W związku z tym stworzył album muzyczny, który wkrótce staje się ogromnie popularny.

Clouds, zobacz trailer

Oparta na faktach historia wyreżyserowana przez Justina Baldoniego, została stworzona na podstawie książki biograficznej matki Zacha, Laury SobiechLeć trochę wyżej: Jak Bóg odpowiedział na małą modlitwę mamy w wielkim stylu.

Zach Sobiech

OneRepublic – utwór Wild Life, promujący film Clouds

Wzruszający i pełen emocji film został dopieszczony nie mniej poruszającym soundtrackiem, w którym słyszymy między innymi muzykę Renforshorta oraz gwiazd filmu: Sabriny Carpenter i Steffana Argusa. Dodatkowo znajduje się na nim utwór promujący Clouds, napisany przez grupę OneRepublic. Ich najnowszy singiel Wild Life to przepełniona emocjami kompozycja, która doczekała się urzekającego teledysku. Sceny filmu przeplatają się w nim z intymną choreografią wykonaną w środku lasu. Zobaczcie!

Prawdziwa historia Zacha Sobiecha, posłuchaj jego albumu Fix Me Up

Film Clouds miał swoją premierę 16 października na platformie Disney +. Póki co, w Polsce nie obejrzymy wyjątkowej historii pięknego, choć tragicznego życia Zacha Sobiecha, ale możemy zapoznać się z albumem, który artysta nagrał tuż przed śmiercią wraz ze swoim zespołem A Firm Handshake. Posłuchajcie:

Zespół OneRepublic nagrał utwór przewodni do poruszającego filmu o chorym muzyku – Clouds. Posłuchajcie Wild Life! Clouds – autentyczna opowieść o sile muzyki Clouds to nowy, amerykański dramat muzyczny produkcji Disney +. Główny bohater filmu, Zach Sobiech, to młody muzyk, który dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory i zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. W […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.