fot. Scott Dudelson/Getty Images

Lil Baby odwołuje koncert, a fani wszczynają rozróbę


20 września 2022

Podziel się newsem:

Lil Baby z powodów zdrowotnych był zmuszony do odwołania swojego występu podczas festiwalu w Kanadzie. Jak na ten fakt zareagowali jego fani?

Koncert zakończony rozbojem

Aż siedem osób zostało aresztowanych zaraz po tym, jak Lil Baby odwołał swój koncert na festiwalu Breakout w Kanadzie.

Przeczytaj także: Nicki Minaj i Lil Baby ponownie łączą siły. Posłuchaj tracku Bussin

Lil Baby odwołuje koncert, a fani wszczynają rozróbę
fot. NME

Występ rapera, a raczej informacja o jego odwołaniu została podana zebranej pod sceną publiczności 30 minut przed planowanym zamknięciem festiwalu w Vancouver. Wszystko to przez jego problemy zdrowotne, które zmusiły go do wycofania się z line-upu. Jak na sam ten fakt zareagowali fani rapera? Jeśli myślicie, że odwołanie występu Duy Lipy na Open’erze i widok ukazanych w mediach zawiedzionych miłośników wokalistki było czymś mocnym, to zerknijcie poniżej. Po odwołanym występie słuchacze rapera zaczęli bowiem niszczyć swoje namioty, rzucać koszami na śmieci, przewracać lodówki z napojami, łamać stoły i powalać namioty w strefach gastro.

Finalnie do akcji musiała wkroczyć policja, która poinformowała potem, że za zakłócanie spokoju zostało aresztowanych aż siedem osób. Wobec awanturników zostanie również wszczęte śledztwo. Do samego odwołania koncertu odniósł się również Lil Baby, który przeprosił swoich fanów.

Chciałbym zacząć od tego, że ​​naprawdę przepraszam Vancouver, Breakout Festival i wszystkich, którzy byli na nim! Przez ostatnie kilka miesięcy pracowałem bardzo ciężko i bez przerwy, aż w końcu dopadło mnie zmęczenie, a moje ciało całkowicie się wyłączyło. Jestem wam sporo winien i na pewno postaram się to nadrobić

– pisał na swoim Instagramie raper.

Do sytuacji odniosła się również Crescendo1, jedna z firm organizujących wydarzenie.

Nie akceptujemy przemocy ani niszczenia mienia i jesteśmy całkowicie rozczarowani sposobem, w jaki niektórzy z uczestników wydarzenia zachowywali się podczas tegorocznej imprezy. Bezpieczeństwo naszych gości i personelu obiektu jest dla nas najważniejsze. Zrobiliśmy wszystko, aby Breakout był wyjątkowym i przyjemnym doświadczeniem dla fanów rapu z Vancouver. W najbliższym czasie wrócimy do Was z informacjami o możliwych zwrotach związanych z kupnem biletów

– oświadczyła firma za pośrednictwem Instagrama.

Lil Baby z powodów zdrowotnych był zmuszony do odwołania swojego występu podczas festiwalu w Kanadzie. Jak na ten fakt zareagowali jego fani? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →