fot. kadr z teledysku „W2P”

Książę Kapota przerywa milczenie. Raper zapowiada płytę inną niż wszystkie


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Minęły trzy lata, odkąd Książę Kapota wydał debiutancki album. Oprócz kilku gościnnych występów raper nie udzielał się na scenie. Teraz Kapota zapowiedział krążek, który ma być inny niż wszystkie.

Książę Kapota nie powiedział ostatniego słowa

Wczoraj na Instagramie Księcia Kapoty pojawiło się nagranie, którym raper zapowiedział powrót na scenę. Kapota wrzucił dwudziestosekundowy snippet, w którym możemy usłyszeć fragment zwrotki na samplowanym bicie. Warszawski raper w opisie posta zaznaczył, że w planach ma dwie płyty, z czego pierwsza będzie „inna niż wszystkie”, natomiast kolejna „jeszcze lepsza”.

Swoją wypowiedź zakończył zdaniem „zbliża się Katar”, co może sugerować zarówno tytuł albumu, jak i singla. Nie wiadomo, kiedy nowy utwór Księcia zadebiutuje w serwisach streamingowych, jednak jego ostatnie posty w mediach społecznościowych sugerują, że materiał jest na ukończeniu.

Debiut Kapoty ma już trzy lata

Pierwszy i zarazem ostatni dotychczas materiał Księcia Kapoty trafił na rynek 1 lutego 2019 roku. Krążek Kapo Di Tutti Capi ukazał się nakładem Marathon Imperium, za które odpowiadał Diox. Były członek HiFi Bandy był odpowiedzialny również za teledyski, które promowały album Kapoty.

Zobacz: Diox skończył nagrywać płytę, ale nie wie, czy powinien ją wydać

Kapo Di Tutti Capi składa się z piętnastu piosenek, które łącznie trwają nieco ponad trzy kwadranse. Na krążku znalazły się takie single, jak Dzisiaj tak z udziałem Tego Typa Mesa i Tedego, W2P z Malikiem Montaną czy Streetlife z gościnną zwrotką Pei.

Książę Kapota – Kapo Di Tutti Capi – odsłuch albumu

Po wydaniu płyty Kapota udzielał się w singlach. Jednym z najpopularniejszych jest Biełyje nosy Tedego z Sir Michem, promujący krążek Karmagedon. Teledysk do wspomnianej piosenki obejrzano prawie trzydzieści milionów razy. Książę Kapota dołączył także do grona twórców, którzy współtworzyli soundtrack filmu Asymetria za sprawą utworu Blues.

Minęły trzy lata, odkąd Książę Kapota wydał debiutancki album. Oprócz kilku gościnnych występów raper nie udzielał się na scenie. Teraz Kapota zapowiedział krążek, który ma być inny niż wszystkie. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →