Kadr z „Iga Świątek MISTRZYNIĄ Roland-Garrros! | Cały ostatni gem spotkania | Roland-Garros 2022"

Iga Świątek – tenisistka została doceniona na koncercie przez Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło


15 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło nie kryją swojej dumy w związku z ostatnią wygraną Igi Świątek w turnieju Rolanda Garrosa. Artyści przerobili podczas koncertu popularny tekst piosenki na taki, który ją honoruje. Tenisistka im za to podziękowała w swoich socialach.

Iga Świątek i jej imponujące osiągnięcia

4 czerwca Iga Świątek wygrała swój drugi turniej Wielkiego Szlema. Tenisistka przebiła w finale Rolanda Garrosa Cori „Coco” Gauff w dwóch setach. Warto zaznaczyć, że to był 35 wygrany mecz Polki z rzędu. Świątek znalazła się również na podium w sześciu ostatnich turniejach, w których startowała.

Jedna ważna rzecz, jakiej nauczyłam się przez te dwa lata…to świadomość, że jedyne, co możesz zrobić i co możesz kontrolować to po prostu – twoja praca. Twój wysiłek, twoje zaangażowanie. Właśnie to próbujemy robić razem z moim teamem każdego dnia, dzień za dniem i krok po kroku. Czasami są to małe kroki, a czasami ogromne jak dziś. I oto jesteśmy w tak cudownym momencie z tak niesamowitym wspólnym osiągnięciem. Czas zatrzymać się na chwilę, cieszyć się tym, wcisnąć pauzę, odpocząć, doceniać każdy drobiazg.

Dziękuję ci tenisie! Czasami jesteś dla mnie wymagającym wyzwaniem, ale doceniam wszystko co mi dajesz

– skomentowała Iga w swoich social mediach.

Nasza rodaczka to jedna z najjaśniejszych gwiazd sportu na całym świecie. Wszyscy jesteśmy z niej dumni, a mówiąc wszyscy, mam na myśli także polskich artystów – tu mowa konkretnie o Dawidzie Podsiadle i Taco Hemingwayu. Pierwszy z wymienionych grał niedawno koncert w Gdańsku. Jego gościem na scenie był Taco. Twórcy wykonali wspólnie Tamagotchi, zmieniając nieco tekst. W refrenie zamiast „Pić, jeść, spać, jak Tamagotchi” padło „Pić, jeść, grać, jak Iga Świątek”. Gest został doceniony przez tenisistkę, która podziękowała artystom za pośrednictwem sociali.

Przeczytaj także: Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację”

Taco Hemingway i Dawid Podsiadło nie kryją swojej dumy w związku z ostatnią wygraną Igi Świątek w turnieju Rolanda Garrosa. Artyści przerobili podczas koncertu popularny tekst piosenki na taki, który ją honoruje. Tenisistka im za to podziękowała w swoich socialach. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →