kadr z "“We Cry Together” - A Short Film (Uncensored)"

Kontrowersyjny singiel Kendricka Lamara doczekał się… krótkiego filmu


02 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kendrick Lamar nareszcie opublikował wideo do jednego z najbardziej kontrowersyjnych utworów z albumu Mr. Morale & The Big Steppers. Film ukazał się w dwóch wersjach.

Kendrick Lamar z krótkim filmem

W maju Taylour Paige zapowiedziała fanom, że powstał teledysk do utworu We Cry Together pochodzący z albumu Mr. Morale & The Big Steppers Kendricka Lamara. Od tego czasu nie wiadomo było, kiedy obraz trafi do szerszej publiczności.

Zobacz: Kendrick Lamar nie chce być dalej uznawany za najlepszego rapera w historii

K. Dot zdecydował jednak, by premiery nie zapowiadać. W taki sposób wczoraj na kanale rapera ukazał się krótki film We Cry Together w wersji ocenzurowanej oraz nieocenzurowanej. Podział był konieczny ze względu na scenę erotyczną na końcu wideo. Za reżyserię odpowiadają Jake Schreier, Dave Free oraz sam Kendrick Lamar. Całość została nagrana 15 marca 2020 roku. Łącznie ekranizację singla obejrzano ponad dwa miliony razy.

Kendrick Lamar feat. Taylour Paige – We Cry Together – krótki film w wersji ocenzurowanej

Lamar wkrótce zagra trasę koncertową w Europie

Obecnie Kung-fu Kenny promuje swoje najnowsze wydawnictwo trasą koncertową. Już 7 października raper z Compton zawita w Europie, gdzie zostanie do 16 listopada. W tym czasie Lamar zagra koncerty w takich miastach, jak Oslo, Paryż, Sztokholm, Glasgow, Dublin, Berlin, Londyn, Amsterdam czy Praga.

Przeczytaj także: Na koronie cierniowej, którą nosił Kendrick Lamar, były tysiące prawdziwych diamentów

Niestety w rozpisce zabrakło Polski, więc fani znad Wisły muszą wybrać się do sąsiednich krajów, jeśli chcą usłyszeć Mr. Morale & The Big Steppers na żywo. Pełną listę miast znajdziecie na oklama.com. Razem z K. Dotem wystąpią Baby Keem oraz Tanna Leone.

Kendrick Lamar nareszcie opublikował wideo do jednego z najbardziej kontrowersyjnych utworów z albumu Mr. Morale & The Big Steppers. Film ukazał się w dwóch wersjach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →