fot. Joseph Okpako/WireImage

Kendrick Lamar nie chce być dalej uznawany za najlepszego rapera w historii


24 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Nie od wczoraj Kendrick Lamar uznawany jest przez wielu za jednego z najlepszych raperów w historii. Niedawno sam zainteresowany przyznał, że nie chciałby już być tytułowany tym określeniem.

Kendrick Lamar chowa ego do kieszeni

Przedwczoraj odsłonięto dwie równoległe okładki najnowszego wydania magazynu Citizen. Bohaterem najnowszego wydania jest Kendrick Lamar. Na łamach pisma ukazał się obszerny wywiad z artystą, w którym poruszono szereg tematów, m.in. o postrzeganiu Lamara jako najlepszego rapera. Nawijacz z Compton wyznał, że nie chciałby nadal być nazywany w ten sposób, ponieważ stara się „odrzucić ego”.

Zobacz: Kendrick Lamar i jego twórczość czekają na waszą ocenę w aplikacji Spotify

Teraz nieco zrzucam z siebie ego. Chcę pozbyć się określenia „the greatest”. Chciałbym dać ludziom coś, czego mogą się trzymać. Więc czy to dotknie stu milionów osób, czy zainspiruje jedną, chcę być tą osobą

– wyznał 35-latek.

Oprócz powyższego wyznania Kendrick Lamar opowiedział także o swoich planach na przyszłość. W tekście opisał także swoją podróż do Ghany, gdzie sięgają jego korzenie oraz gdzie przebywał przez ostatnie lata, zanim wydał Mr. Morale & The Big Steppers. Raper odniósł się także do swojej relacji z mediami społecznościowymi.

Ludzie mnie często pytają „Chłopie, nigdy nie byłeś w mediach społecznościowych, naprawdę ich nienawidzisz?”. Ziomek, tak naprawdę nie wiem, jak z tego korzystać, żeby być w pełni szczerym. Mam przyjaciół, rodzinę, mój zespół i oni wysyłają mi rzeczy, więc mam dobre odczucia na temat tego, co się dzieje

– wyznał Kendrick.

Nie od wczoraj Kendrick Lamar uznawany jest przez wielu za jednego z najlepszych raperów w historii. Niedawno sam zainteresowany przyznał, że nie chciałby już być tytułowany tym określeniem. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →