kadr z klipu do utworu „N95" Kendricka Lamara

Kendrick Lamar z kolejnym miliardem


31 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejne wielkie osiągnięcie Kendricka Lamara! Utwory z jego albumu Mr. Morale & The Big Steppers przekroczyły właśnie miliard odsłuchów na Spotify.

Kolejny miliard

Od premiery Mr. Morale & The Big Steppers miną niedługo 4 miesiące. Liczba wielkich osiągnięć ostatniego albumu Kendricka Lamara jest ogromna, a już teraz można zaliczyć do nich kolejne. Łączna liczba odsłuchań utworów z ostatniego krążka rapera w serwisie Spotify przekroczyła miliard. Jest to czwarty studyjny album Kendricka, który osiągnął ten pułap. Jedyny, któremu się ta sztuka nie udała, Section.80, zatrzymał się na blisko 870 milionach, co patrząc na to, że był wydany przed skokiem popularności rapera, także jest niezwykłym osiągnięciem. Jeśli chodzi jednak o rekordy, które wciąż są do pokonania, zarówno osobiste, jak i światowe, Kendrick Lamar ma jeszcze wraz z Mr. Morale & The Big Steppers do pokonania długą drogę.

Kendrick Lamar – N95

Do rekordów długa droga

Album Kendricka Lamara, który dobił największej liczba streamów, a więc DAMN., zatrzymał się bowiem na 5,8 miliarda streamów, co stanowi 29. najlepszy wynik w historii Spotify. Liderem natomiast jest Ed Sheeran, którego ÷ w wersji deluxe przekroczyło 12 miliardów streamów. Rapowym rekordzistą jest z kolei Post Malone. Album beerbongs & bentleys depcze po piętach ÷ z wynikiem przekraczającym 10 miliardów streamów. Poniżej znajdziecie listę 10 najchętniej słuchanych albumów w historii platformy Spotify (z kolei pełne zestawienie tutaj):

  1. Ed Sheeran÷ (Deluxe)
  2. Post Malonebeerbongs & bentleys
  3. Dua Lipa Dua Lipa (Complete Edition)
  4. Post Malone Hollywood’s Bleeding
  5. Ed Sheeranx (Wembley Edition)
  6. Dua LipaFuture Nostalgia (The Moonlight Edition)
  7. Billie EilishWHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?
  8. XXXTENTACION ? (Deluxe)
  9. Justin BieberPurpose (Deluxe)
  10. DrakeScorpion

Kolejne wielkie osiągnięcie Kendricka Lamara! Utwory z jego albumu Mr. Morale & The Big Steppers przekroczyły właśnie miliard odsłuchów na Spotify. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kolejny miliard Od […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →