Koncertowe wakacje 2020. Sprawdźcie, jakie koncerty odbędą się tego lata

Podziel się newsem:

Lato bez dużych festiwali wcale nie oznacza braku muzycznych emocji na żywo. Sprawdźcie, na jakie koncerty będzie można pójść w te wakacje.

W lipcu i sierpniu w wielu polskich miastach odbywać się będą cykle plenerowych koncertów, podczas których na scenie zobaczymy najpopularniejszych polskich artystów i zespoły. Sprawdźcie, co nas czeka w nadchodzących miesiącach!

Koncerty w Warszawie – lato 2020

Festiwal My Name Is New w Warszawie

W lipcu startuje kolejna edycja letniego festiwalu My Name Is New. Tym razem będzie on obejmował osiem koncertów, podczas których debiutanci reprezentujący najróżniejsze brzmienia zaprezentują się na scenie kultowego, warszawskiego klubu Stodoła. Koncerty odbywać się będą w każdy wakacyjny piątek o godzinie 19:00. Sprawdźcie, kto wystąpi:

festiwal my name is new koncerty

Koncerty w Poznaniu – lato 2020

Cykl Koncerty na Dziedzińcu – daty, line-up

Dziedziniec Tamy to nowy punkt na koncertowej mapie Poznania. W drugiej połowie czerwca rozpoczął się tam cykl plenerowych koncertów, podczas których będziecie mieli okazję usłyszeć wielu znanych polskich artystów. Sprawdźcie, kogo zobaczymy w nadchodzących tygodniach:

Cykl Koncerty na Dziedzińcu w Poznaniu – bilety na wydarzenia

Bilety na wszystkie koncerty z cyklu Koncerty na Dziedzińcu Tamy znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Koncerty na Dziedzińcu Tamy

Koncerty w Katowicach – lato 2020

Cykl #KatoLato – daty, line-up

Seria plenerowych koncertów #KatoLato, rozpocznie się pod koniec lipca. Wydarzenia odbywać się będą na Placu Festiwalowym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w sąsiedztwie Spodka. Sprawdźcie, kto wystąpi:

Cykl #KatoLato w Katowicach – bilety na wydarzenia

Bilety na koncerty z cyklu #KatoLato znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

#katolato

Cykl Lato w Plenerze – daty, line-up

Wszyscy spragnieni muzycznych emocji na żywo powinni pojawić się także na Dziedzińcu klubu P23 w Katowicach, gdzie odbywa się cykl plenerowych koncertów. Lato w Plenerze to kilkanaście wydarzeń, podczas których usłyszymy znanych polskich artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Cykl Lato w Plenerze w Katowicach – bilety na wydarzenia

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Koncerty lato w plenerze

zdjęcie główne: fot. Beata Wencławek

Lato bez dużych festiwali wcale nie oznacza braku muzycznych emocji na żywo. Sprawdźcie, na jakie koncerty będzie można pójść w te wakacje. W lipcu i sierpniu w wielu polskich miastach odbywać się będą cykle plenerowych koncertów, podczas których na scenie zobaczymy najpopularniejszych polskich artystów i zespoły. Sprawdźcie, co nas czeka w nadchodzących miesiącach! Koncerty w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →