kadr z teledysku

Kobik promuje mixtape razem z Deysem i Frankiem


24 stycznia 2022

Podziel się newsem:

AYYO to kolejny singiel promujący ZERODWANA BOYZ MIXTAPE. Tym razem Kobik zaprosił do utworu dwójkę raperów. Obok gospodarza wystąpili Deys oraz Frank.

Raper z Krakowa pracuje nad ZERODWANA MIXTAPE

W sieci zadebiutował kolejny teledysk promujący nadchodzące wydanictwo Kobika. AYYO to wynik kooperacji gospodarza z Frankiem i Deysem na bicie Bohdiego. Za mix i mastering utworu odpowiada Hut, natomiast wideo zostało nakręcone przez KЯIZIZ.

Kobik feat. Deys, Frank – AYYO

KOB z albumem jeszcze tej zimy

ZERODWANA BOYZ MIXTAPE ukaże się na rynku 4 lutego. Do tej pory w Internecie dostępnych jest pięć singli. Oprócz AYYO na kanale rapera znajdziemy Elon Musk REMIX z Dexterem, Piąty Bieg, Pole golfowe z Kukonem oraz Sram na to. Jak informuje autor, album nie trafi do regularnej sprzedaży i będzie składać się z trzynastu premierowych utworów.

Zobacz: Kobik promuje nowy projekt. Pierwszy singiel z ZERODWANA BOYZ już w sieci

W oficjalnym sklepie Kobika można zaopatrzyć się zarówno w krążek, jak i dedykowany merch. W sprzedaży dostępne są dad haty, koszulki oraz bluzy. ZERODWANA BOYZ również można zamówić z merchem. Służą ku temu dwa warianty preorderowe: Soldier Pack oraz Deluxe Box. W pierwszym z wymienionych zestawów znajdują się: album, bluza, koszulka, czapka, plakat z autografem, dwie wlepki oraz kolekcjonerski brelok. Pakiet Deluxe Box oferuje pakiet uboższy o czapkę i bluzę. Nakład merchu oraz albumu jest ściśle limitowany.

Zerodwana Boyz Mixtape to trzynaście premierowych numerów Kobika, w których gościnnie udzielili się: Ćpaj Stajl, Deys, Sapi Tha King, Kukon, Sarius, Frank, Dexter, Last Dance, Ogano, Jabba oraz Biera. Zapraszamy na trip po zakamarkach Krakowa

– informuje wydawca.

kobik zerodwana boyz mixtape
wizualizacja okładki albumu ZERODWANA BOYZ Mixtape Kobika

AYYO to kolejny singiel promujący ZERODWANA BOYZ MIXTAPE. Tym razem Kobik zaprosił do utworu dwójkę raperów. Obok gospodarza wystąpili Deys oraz Frank. Raper z Krakowa pracuje nad ZERODWANA MIXTAPE W sieci zadebiutował kolejny teledysk promujący nadchodzące wydanictwo Kobika. AYYO to wynik kooperacji gospodarza z Frankiem i Deysem na bicie Bohdiego. Za mix i mastering utworu […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →