Kobik i jego „Proszę słucham” już w sieci


08 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Raper kolejny raz przeciął się na mikrofonie z członkami niemiecko-polskiej grupy 102 Boyz. Efekt ich spotkania można i usłyszeć, i zobaczyć.

Gdy Kobik zamienił BOR na Warner Music Poland, wiele osób zastanawiało się, czy to nie aby wynik konfliktu z Paluchem. Sam zainteresowany wyjaśnił, że po prostu chciał spróbować czegoś nowego, także w kwestii dotarcia do słuchaczy.

Najważniejsze, że jego współpraca z majorsem układa się jak na razie całkiem dobrze. Smok z Kabe przekroczył 1,5 miliona wyświetleń, a ponad 100 tysięcy ma też Buena Vista.

Kobik – Buena Vista, posłuchaj

Jak będzie z trzecim singlem Proszę Słucham? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością zrobiło się międzynarodowo. We wspomnianym kawałku pojawili się bowiem gracze z polsko-niemieckiej grupy 102 Boyz, z którymi Kobik współpracował już przy innych okazjach. Jak można się było spodziewać, ten collab przyniósł uliczny, bangerowy numer. Nie zabrakło również klipu, którego znaczna część dzieje się – a jakże – na blokowisku.

Kobik feat. 102 Boyz – Proszę Słucham

Kobik wypuści album Bazarr 20 maja

Krążek Bazarr będzie, co oczywiste, pierwszym wydanym przez Kobika pod skrzydłami fonograficznego giganta. Ciekawostką jest fakt, że jednym z gratisów w preorderze jest… magnes samochodowy. Czy to oznacza, że materiał muzycznie dostarczy idealnego soundtracku do jazdy i będzie leciał w furach wielu? Na razie zbyt wcześnie, by wydawać takie sądy, ale temu gościowi nigdy nie brakowało nośnych kawałków.

Kobik – okładka albumu Bazarr

Raper kolejny raz przeciął się na mikrofonie z członkami niemiecko-polskiej grupy 102 Boyz. Efekt ich spotkania można i usłyszeć, i zobaczyć. Gdy Kobik zamienił BOR na Warner Music Poland, wiele osób zastanawiało się, czy to nie aby wynik konfliktu z Paluchem. Sam zainteresowany wyjaśnił, że po prostu chciał spróbować czegoś nowego, także w kwestii dotarcia […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.