Kobik promuje nowy projekt. Pierwszy singiel z „ZERODWANA BOYZ” już w sieci


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

Po wydaniu w 2021 roku dobrze przyjętego albumu Bazarr, Kobik idzie za ciosem i promuje projekt ZERODWANA BOYZ. Sprawdź singiel Elon Musk REMIX.

Kobik powraca z kolejnym projektem

Kobik nie zwalnia tempa. Nie minęło nawet pół roku od wydania płyty Bazarr, a pochodzący z Krakowa raper promuje kolejny swój album zatytułowany ZERODWANA BOYZ. Pierwszy singiel zatytułowany Elon Musk REMIX nagrany wraz z Dexterem trafił właśnie do sieci. Jest to remix utworu grupy Light Crew o tym samym tytule. Za klip do Elon Musk REMIX odpowiada BPND.

Kobik feat. Dexter – Elon Musk REMIX (prod. HUT X JohnyBoi)

ZERODWANA BOYZ – szczegóły wydawnictwa

Na stronie internetowej Kobika można już zamawiać preorder ZERODWANA BOYZ. Oprócz standardowego wydania płyty można kupić też wydanie rozszerzone o t-shirt, plakat, naklejki oraz gumowy brelok. Do najdroższego wydania preorderowego dołączana jest ponadto bluza oraz czapka z daszkiem, przy czym obie są dostępne także osobno w sprzedaży. Jak twierdzi sam Kobik, płyta nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży, stąd z pewnością będzie gratką dla fanów rapera. Ponadto, poznaliśmy listę gości na najnowszym albumie. Jak można przeczytać w opisie singla Elon Musk REMIX:

Zerodwana Boyz Mixtape to trzynaście premierowych numerów, w których gościnnie udzielili się: Ćpaj Stajl, Deys, Sapi Tha King, Kukon, Sarius, Frank, Dexter, Last Dance, Ogano, Jabba oraz Biera. Zapraszamy na trip po zakamarkach Krakowa.

Po wydaniu w 2021 roku dobrze przyjętego albumu Bazarr, Kobik idzie za ciosem i promuje projekt ZERODWANA BOYZ. Sprawdź singiel Elon Musk REMIX. Kobik powraca z kolejnym projektem Kobik nie zwalnia tempa. Nie minęło nawet pół roku od wydania płyty Bazarr, a pochodzący z Krakowa raper promuje kolejny swój album zatytułowany ZERODWANA BOYZ. Pierwszy singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →