fot. Dominik Malik

Klaudia Szafrańska z kolejną solową odsłoną w singlu „Ko-oddech”


28 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Klaudia Szafrańska prezentuje drugi singiel zapowiadający jej solowy album. Posłuchajcie artystki w balladowej odsłonie w utworze Ko-oddech!

Brzmieniowa wolta Klaudii Szafrańskiej w soulowym singlu Ko-oddech

Klaudia Szafrańska, znana dotychczas głównie, jako połowa duetu Xxanaxx, a co za tym idzie – reprezentantka bardziej elektroniczno-popowej odsłony polskiej sceny, postawiła na małą brzmieniową woltę w swoim najnowszym singlu. I dobrze, bo po co artyści decydują się na solowe kariery, jeśli nie właśnie po to, aby eksplorować nowe, nieznane im dotąd meandry muzyki.

Klaudia Szafrańska Ko-oddech
Klaudia Szafrańska, fot. Dominik Malik

Wokalistka ponoć od zawsze marzyła o romantycznej, sensualnej balladzie utrzymanej w klimacie soulu i R’n’B. Dopięła swego w najnowszym singlu Ko-oddech, który jest właśnie takim tytułowym oddechem. Spokojnym westchnieniem pełnym relaksu i błogości. Sama Klaudia Szafrańska mówi o swojej najświeższej premierze:

Od zawsze wiedziałam, że na mojej debiutanckiej płycie znajdzie się delikatny, soul’owy numer. Wizję na ten utwór miałam już długo przed jego powstaniem, na długo przed podjęciem decyzji o solowej płycie. Moi słuchacze od dawna prosili mnie o to, bym zrobiła tak zwana „kołysankę”, więc mam nadzieję, że ta piosenka będzie dla nich swego rodzaju ukojeniem.

Co ciekawe, za warstwę tekstową utworu Ko-oddech odpowiedzialna jest Ofelia (Iga Krefft), a produkcją zajął się Mikołaj Trybulec z Linii Nocnej. Całości towarzyszy rześki, letni i pełen sielankowych ujęć przeplatanych ze scenami nagranymi w pracowni rzeźby w unikalnych wnętrzach Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, teledysk autorstwa Marcina Kopca z „Mortvideo”. Zobaczcie!

Solowy debiut Klaudii Szafrańskiej – kiedy premiera albumu?

Ko-oddech, to drugi po zgoła odmiennym, zdecydowanie bardziej energetycznym kawałku Niedskonały, singiel, zapowiadający długo wyczekiwany solowy album Klaudii Szafrańskiej, o którym więcej przeczytacie tutaj. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Wypatrujcie go na półkach sklepowych jesienią!

Klaudia Szafrańska – Niedoskonały

Klaudia Szafrańska prezentuje drugi singiel zapowiadający jej solowy album. Posłuchajcie artystki w balladowej odsłonie w utworze Ko-oddech! Brzmieniowa wolta Klaudii Szafrańskiej w soulowym singlu Ko-oddech Klaudia Szafrańska, znana dotychczas głównie, jako połowa duetu Xxanaxx, a co za tym idzie – reprezentantka bardziej elektroniczno-popowej odsłony polskiej sceny, postawiła na małą brzmieniową woltę w swoim najnowszym singlu. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →