Dominik Malik

Klaudia Szafrańska prezentuje pierwszy solowy numer „Niedoskonały”

Podziel się newsem:

Klaudia Szafrańska, znana z duetu XXANAXX otwiera nowy, solowy rozdział w swojej karierze. Dziś premierę miał pierwszy singiel Niedoskonały, zwiastujący debiutancki album artystki. Posłuchajcie.

O tym, że Klaudia Szafrańska przymierza się do wypuszczenia solowego materiału wiadomo już od dłuższego czasu, jednak teraz pojawia się coraz więcej informacji na jego temat. Na początku marca artystka zaprezentowała krótką zajawkę nadchodzącego wydawnictwa, a dziś możemy już posłuchać jego pierwszej osłony – singla Niedoskonały.

Klaudia Szafrańska prezentuje pierwszy singiel z solowego albumu

Za tekst do utworu odpowiada Arek Sitarz (Rasmetalism), natomiast produkcją zajęła się Chloe Martini. Utwór łączy w sobie współczesną elektronikę z przebojowym popem lat 80’. Towarzyszy mu teledysk zrealizowany przez Olgę Czyżykiewicz.

Koncepcja teledysku polega na zabawie kolorem, fakturą, tłem, stylizacjami, charakteryzacją. Teledysk odzwierciedla również przesłanie piosenki, ponieważ połączyliśmy w nim rozwiązania, które na pierwszy rzut oka są właśnie „niedoskonałe” i nieoczywiste

wyjaśnia Klaudia

Klaudia Szafrańska – Niedoskonały

Jak czytamy w informacji prasowej, debiutancki album Klaudii Szafrańskiej „będzie muzyczną mieszanką jej inspiracji i pragnień. Wyjście z duetu damsko-męskiego sprowokowało wejście w kobiecość, a zatem warstwa liryczna utworów dotyka tematów, które były z artystką przez długie lata. Odzwierciedla przeżycia, które zbierała i kolekcjonowała. Jej nadzieje, tęsknoty, namiętności”. Premiery krążka możemy spodziewać się jesienią 2021 roku.

Klaudia Szafrańska zapowiada solowy album
fot. Dominik Malik

Klaudia Szafrańska, znana z duetu XXANAXX otwiera nowy, solowy rozdział w swojej karierze. Dziś premierę miał pierwszy singiel Niedoskonały, zwiastujący debiutancki album artystki. Posłuchajcie. O tym, że Klaudia Szafrańska przymierza się do wypuszczenia solowego materiału wiadomo już od dłuższego czasu, jednak teraz pojawia się coraz więcej informacji na jego temat. Na początku marca artystka zaprezentowała […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →