fot. Dominik Malik

Klaudia Szafrańska z duetu XXANAXX zapowiada solowy album

Podziel się newsem:

Klaudia Szafrańska, znana szerszej publiczności jako połowa duetu XXANAXX, rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze. Artystka właśnie zapowiedziała swój debiutancki album.

Klaudia Szafrańska w swojej solowej twórczości ma na koncie współprace z takimi artystami jak Quebonafide, Pawbeats, Flirtini czy Gverilla. W roku 2020 wokalistka została jedną z twarzy projektu PEPSI Taste The Beat, w ramach którego mogliśmy ją usłyszeć w utworach Tam Gdzie Wy i Żyj jak chcesz.

Klaudia Szafrańska zapowiada debiutancki solowy album

W 2021 roku Klaudia Szafrańska rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze i niebawem możemy spodziewać się jej pierwszej samodzielnej płyty. Solowy materiał artystki zapowiada krótki teaser Intro, który możecie obejrzeć poniżej.

Łapałam myśli. Zbierałam doświadczenia.
Nie było łatwo.
Proces. Przemiana. Dojrzewanie.
Kobiecość.
Własne zdanie. Miłość.
Samoakceptacja.
Czekałam długo na ten rozdział.
Widziałam we śnie nie raz, jak kroczę tą drogą.
Nareszcie stawiam na niej pierwszy krok.
Chcę widzieć więcej. Chcę czuć mocniej. Chcę oddychać głębiej.

Klaudia Szafrańska – Intro

Na więcej szczegółów dotyczących wydawnictwa musimy jeszcze poczekać.

Klaudia Szafrańska zapowiada solowy materiał
fot. Dominik Malik

Zespół XXANAXX Klaudia Szafrańska stworzyła wspólnie z Michałem Wasilewskim w 2012 roku. Duet może się pochwalić wieloma osiągnięciami na polskim rynku fonograficznym, do których zaliczyć można chociażby występy na największych polskich festiwalach m.in.: Open’er, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie czy Kraków Live Festival, a także statuetkę Fryderyka w kategorii Elektronika za ostatni album Gradient. Obecnie działalność XXANAXX-u jest zawieszona, a muzycy skupiają się na solowej twórczości.

Klaudia Szafrańska, znana szerszej publiczności jako połowa duetu XXANAXX, rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze. Artystka właśnie zapowiedziała swój debiutancki album. Klaudia Szafrańska w swojej solowej twórczości ma na koncie współprace z takimi artystami jak Quebonafide, Pawbeats, Flirtini czy Gverilla. W roku 2020 wokalistka została jedną z twarzy projektu PEPSI Taste The Beat, w ramach którego […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →