Xxanaxx w utworze z legendą polskiej elektroniki!


04 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź efekty niezwykłej kolaboracji!

Duet Xxanaxx wypuścił właśnie najnowszy klip do utworu “Duch” nagranego z prekursorem polskiej muzyki elektronicznej- Markiem Bilińskim. Singiel powstał w ramach współpracy z marką Jagaur.

Marek Biliński o singlu:

Połączyliśmy bliskie nam dźwięki, by stworzyć zupełnie coś nowego. „Duch” to zderzenie muzyki elektronicznej trzech dekad, nowatorska rzecz

 

Klip  utrzymany jest w futurystycznym klimacie. Pojawia się jednak nawiązanie do kultowego dzieła Marka Bilińskiego-  “Domu w Dolinie Mgieł”.

Sam utwór łączy w sobie ducha czasów, w których muzyka elektroniczna przeżywała największy rozkwit i zupełnie nowe technologie, które dają odświeżające brzmienie.

Sprawdź efekty niezwykłej kolaboracji! Duet Xxanaxx wypuścił właśnie najnowszy klip do utworu “Duch” nagranego z prekursorem polskiej muzyki elektronicznej- Markiem Bilińskim. Singiel powstał w ramach współpracy z marką Jagaur. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →