Atari Wu, czyli 1/2 duetu XxanaxX, rusza z solowym projektem


16 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Producent zapowiada album i prezentuje pierwszy klip, w którym porusza temat zmagania się z nerwicą lękową. 

Atari Wu, czyli Michał Wasilewski, znany z deutu XxanaxX, opublikował wczoraj klip do utworu Lost. Singiel zapowiada solowy album producenta i rozpoczyna inicjatywę społeczną #PODRUGIEJSTRONIELUSTRA.

Swój udział w klipie i pomoc zaoferowały: Julia Maffashion Kuczyńska, Tycjana Acquasanta, Gabi Drzewiecka, Ola Korytowska, Olga Jankowska oraz Julia Wieniawa.

Kampania społeczna, którą zapoczątkował teledysk, ma na celu przybliżenie problemu i pomoc osobom dotkniętym przez zaburzenia takie jak: choroba afektywna dwubiegunowa, nerwica lękowa (oraz inne odmiany nerwic, fobii i natręctw) czy uzależnienia.

Artysta tłumaczy rozpoczęcie tej inicjatywy tym, że sam od wielu lat zmaga się z tymi chorobami.

Premiera albumu CYAN  jest zapowiedziana na 31 maja 2019 roku. Na wydawnictwie gościnnie pojawią się tacy artyści jak: Barbara Wrońska, MASZA, Olga Jankowska i Leski.

Producent zapowiada album i prezentuje pierwszy klip, w którym porusza temat zmagania się z nerwicą lękową.  Atari Wu, czyli Michał Wasilewski, znany z deutu XxanaxX, opublikował wczoraj klip do utworu Lost. Singiel zapowiada solowy album producenta i rozpoczyna inicjatywę społeczną #PODRUGIEJSTRONIELUSTRA. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →