fot. Bartek Wiski, materiały promocyjne, źródło: Instagram Kizownika

Kizo komentuje oskarżenia o robienie disco polo w nowym singlu. W promocję utworu zaangażowany był Sławomir


13 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo ponownie odnosi się do zarzutów o robienie disco polo. Zanim singiel trafił do sieci, raper promował go razem ze Sławomirem.

Kizownik może być królem disco

Dziś o północy w serwisach streamingowych ukazał się najnowszy utwór Kizownika. Raper postanowił skomentować krytyczne głosy mówiące o robieniu przez niego disco polo w singlu… Discopolo. Kizo zapewnia w utworze, że za obecni krytycy za kilka lat rzekomo zatęsknią za jego obecnością na scenie. Za produkcję singla odpowiedzialni są BeMelo i Gory.

Zobacz: Kizo robi disco polo? Raper komentuje zarzuty

O 15:00 na kanale założyciela MTS-u pojawi się też teledysk. Zanim singiel trafił do sieci Kizo promował go ze Sławomirem u boku.

Przeczytaj także: Kizo połączył siły z reprezentantem disco polo wykonującym Disney

Na Instagramie trójmiejskiego nawijacza pojawiło się krótkie nagranie, w którym gwiazda rock polo siedzi w studiu razem z gospodarzem i jego kolegami. Muzyk wystąpił także w czwartym odcinku serialu Moda i sukces, który Kizownik niedawno zainicjował.

Zostałem królem disco – Moda i Sukces odc. 4

Kizo – Discopolo

Kizo i Wac Toja niedługo odbędą Ostatni Lot. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Mimo że Ostatni Taniec rozbrzmiał w całej Polsce w trakcie letniej trasy koncertowej, Kizownik ma w planach jeszcze jeden występ. Wraz z Wac Toją autor Disneya pojawi się w sobotę, 21 stycznia 2023 w gdańskim B90 przy ul. Elektryków. Start imprezy zaplanowano na 20:45.

Wejściówki na Ostatni Lot w B90 znajdziecie w Biletomat.pl. W ofercie znajdziecie pierwszą pulę, która pozwoli wam zaoszczędzić kilka złotych. Nie zwlekajcie z zakupem!

Ten legendarny duet już nie raz udowodnił, że ich każdy, wspólny numer jest hitem, nie inaczej będzie podczas koncertu w B90! Obaj artyści są mocno związani z Gdańskiem, dlatego ten wieczór będzie wyjątkowy i pełen niepowtarzalnego, trójmiejskiego klimatu. Po raz ostatni w tym letnim klimacie wznieśmy Aperole w górę i do zobaczenia pod sceną

– zapraszają organizatorzy.

Kizo ponownie odnosi się do zarzutów o robienie disco polo. Zanim singiel trafił do sieci, raper promował go razem ze Sławomirem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →