fot. kadr ze zwiastuna

Muzyka, jedzenie, „Moda i sukces”. Kizo zapowiedział własny serial


18 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kizo rozwija kolejną gałąź swojej działalności. Raper zapowiedział serial Moda i sukces. Pierwszy odcinek trafi w ręce widzów pod koniec tygodnia.

Kizo produkuje serial

Wczoraj w mediach społecznościowych Kizownika oraz wytwórni spacerange pojawiła się zapowiedź kolejnego projektu z udziałem autora Ostatniego Tańca. Już w tę niedzielę, 23 października Kizo wyemituje pierwszy odcinek serialu Moda i sukces.

Zobacz: Pasy nie będą potrzebne, obejdzie się bez turbulencji. Kizo i Wac Toja szykują się do ostatniego lotu

Reżyserem serii jest Igor Leśniewski, znany szerzej jako Ajgor Ignacy. Dyrekcji kreatywnej podjęli się Mateusz Jędrzejewicz, Krzysztof Kowalski oraz sam Kizownik. W czterdziestosekundowym materiale widzimy m.in. psa rapera, charakterystyczną pandę oraz grupę bohaterów, którzy najpewniej będą towarzyszyć głównemu bohaterowi. Autorem muzyki w zwiastunie jest Pawbeats.

Moda i sukces – oficjalny zwiastun

Oprócz działalności muzycznej Kizo od kilku miesięcy skutecznie działa również na płaszczyźnie gastronomicznej. W swojej ofercie raper ma już kilka rodzajów pizzy mrożonej, dwa smaki batonów, napój kawowy oraz krem do kanapek. We wrześniu Kizownik postawił również pierwsze kroki jako wydawca, prezentując fanom Polskiego Bandytę w barwach MTS Label.

Ostatni Lot Kizo. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Po tym, jak Ostatni Lot został opóźniony, Kizo i Wac Toja wystartują 21 stycznia przyszłego roku. Wówczas w B90 w Gdańsku przy ul. Elektryków odbędzie się finałowy koncert trasy promującej Ostatni Taniec. Start imprezy zaplanowano na 20:45. Wejściówki na koncert Kizo i Waca w B90 znajdziecie na Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży znajduje się pierwsza pula, dzięki której możecie trochę zaoszczędzić. Nie czekajcie z zakupem!

Ten legendarny duet już nie raz udowodnił, że ich każdy, wspólny numer jest hitem, nie inaczej będzie podczas koncertu w B90! Obaj artyści są mocno związani z Gdańskiem, dlatego ten wieczór będzie wyjątkowy i pełen niepowtarzalnego, trójmiejskiego klimatu

– czytamy w opisie wydarzenia.

Kizo rozwija kolejną gałąź swojej działalności. Raper zapowiedział serial Moda i sukces. Pierwszy odcinek trafi w ręce widzów pod koniec tygodnia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kizo produkuje serial […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →