fot. materiały prasowe

ReTo szykuje nową płytę? Według zapowiedzi będzie to coś więcej


04 października 2022

Podziel się newsem:

ReTo rozpoczął promocję kolejnego wydawnictwa? W mediach społecznościowych raper sugeruje, że to coś więcej niż płyta.

ReTo rusza z promocją kolejnych działań

Fani ReTo zauważyli, że zawodnik chillwagonu podjął działania, które jednoznacznie sugerują, że nowości od rapera są w drodze. Igor pozbył się wszystkich postów z fanpage’a na Instagramie, po czym opublikował krótki film.

Zobacz: Fiu Fiu, co za duet! Kizo i ReTo po raz kolejny hołdują ulubionej używce

W opisie podał datę 6 października, a także oznaczył profil @wiecejnizplyta. Wspomniany profil na razie jest prywatny. Nie opublikowano tam żadnych zdjęć ani filmów, a mimo to obserwują go ponad trzy tysiące użytkowników.

Premiera albumu coraz bliżej

Wszystko wskazuje na to, że kolejny album ReTo ukaże się jeszcze w tym roku. Już pod koniec kwietnia raper zapewniał, że wydane wespół z ZetHą BON APPETIT nie będzie jedynym wydawnictwem w 2022.

Z końcem czerwca w serwisach streamingowych zadebiutował singiel Olimp, który najpewniej zasili tracklistę nadchodzącego wydawnictwa. Piosenkę opublikowano bez żadnej wzmianki o albumie, jednak zgadzałoby się to z poprzednimi wypowiedziami ReTo.

ReTo – Olimp

Minął rok od ostatniej solówki

Ostatni solowy projekt Igora ukazał się na rynku 1 października zeszłego roku. W samo południe ukazało się w dwóch wersjach: podstawowej oraz deluxe. Wariant wyjściowy składa się z jedenastu piosenek, natomiast rozbudowany rozszerzono o cztery dodatkowe utwory. Oprócz gospodarza wystąpili w nich także Joda, Saful, Olszakumpel, ZetHa, Czerwin TWM, Frosti oraz Żaku PPS. Dziewięć dni po premierze albumu Związek Producentów Audio Video przyznał autorowi Złotą Płytę za sprzedaż piętnastu tysięcy egzemplarzy. 24 listopada album pokrył się platyną, podwajając sprzedany nakład.

ReTo – W samo południe (deluxe) – odsłuch albumu

ReTo rozpoczął promocję kolejnego wydawnictwa? W mediach społecznościowych raper sugeruje, że to coś więcej niż płyta. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił ReTo rusza z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →