fot. HBO

Kit Harington, czyli Jon Snow z „Gry o tron”, podzielił się opinią na temat „Rodu smoka


13 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Co Kit Harington myśli o Rodzie smoka, prequelu Gry o tron? Aktor w jednym z wywiadów opowiedział wprost o swoich refleksjach dotyczących najnowszego serialu od HBO.

Kit Harington o Rodzie smoka: “Wykonali świetną robotę”

Do 18 września w Toronto potrwa TIFF, czyli Toronto International Film Festival. Jednym z wydarzeń towarzyszących imprezie jest promocja filmu Baby Ruby Bessa Wohla, w którym jedną z głównych ról gra Kit Harington. W trakcie wywiadu dla ET Canada gwiazdor Gry o tron opowiedział o ostatnich miesiącach jego życia, podczas których został ojcem. W trakcie rozmowy reporterka zapytała aktora przy okazji, czy ogląda Ród smoka. Serialowy Jon Snow z entuzjazmem potwierdził.

Zobacz: Ród smoka – fani wyłapali małą wpadkę, która miała miejsce w trzecim odcinku serialu

Tak, bardzo mi się podoba! Mój przyjaciel Miguel był showrunnerem serialu. Uważam, że wykonali świetną robotę. To nieco dziwne zadanie, by zacząć całkowicie nowy serial w tym samym świecie i sprawić, by funkcjonował jako osobne dzieło. Sądzę, że ta sztuka im się naprawdę udała

– powiedział Harington.

Kit Harington w wywiadzie dla ET Canada

Jon Snow otrzyma własny serial?

Wraz z promocją House of the Dragon pojawiało się wiele informacji dotyczących serialowego świata Westeros. George R. R. Martin niejednokrotnie podkreślał, że chciałby wraz z HBO stworzyć świat na wzór Marvel Cinematic Universe. Jednym z kolejnych kroków ku temu ma być sequel Gry o tron, gdzie głównym bohaterem będzie Jon Snow. O pracach nad kolejnym serialem informował chociażby The Hollywood Reporter w czerwcu tego roku. W rolę Jona po raz kolejny miałby wcielić się Harington. Powrotu nie wyklucza także John Bradley, który przez lata odgrywał rolę Sama Tarly’ego. Na razie jednak HBO milczy na temat kolejnych produkcji osadzonych w Westeros.

Co Kit Harington myśli o Rodzie smoka, prequelu Gry o tron? Aktor w jednym z wywiadów opowiedział wprost o swoich refleksjach dotyczących najnowszego serialu od HBO. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →