Kiełas

Kiełas radzi – „Nie bądź jak ZBIGNIEW


04 listopada 2021

Podziel się newsem:

Do sieci trafił utwór Nie bądź jak ZBIGNIEW promujący debiutancki album Kiełasa zatytułowany Gołębnik. Sprawdź szczegóły.

Debiutancki album Kiełasa

Fani działającego od ponad dekady Kiełasa wreszcie doczekali się – artysta zapowiedział pierwszy solowy krążek. Gołębnik, bo taki będzie nosił tytuł, promują do tej pory trzy single: ROZEBRANA, FOTOGRAF i najnowsze Nie bądź jak ZBIGNIEW chociaż, jak twierdzi sam Kiełas w opisach utworów w serwisie YouTube:

Na płycie:

kilkanaście utworów, część z nich już dobrze znana,

część nigdy niepublikowana.

Tracklista tak więc nie została jeszcze opublikowana. Znana jest jedynie przybliżona data premiery albumu zapowiedziana na styczeń 2020. Wciąż dostępny jest także preorder płyty.

Kiełas, czyli człowiek zagadka

Kiełas jest jedną z najbardziej tajemniczych i oryginalnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Balansując gdzieś na pograniczach sceny alternatywnej, hip hopowej, a czasem wręcz popowej, skutecznie ucieka od szufladkowania jego muzyki. Nie inaczej jest w przypadku dotychczas udostępnionych utworów z Gołębika. Nie bądź jak ZBIGNIEW osadzony jest w popowej stylistyce, podczas gdy FOTOGRAF jest numerem rapowym, a ROZEBRANA czerpie bardzo dużo z muzyki housowej.

Kiełas – Nie bądź jak ZBIGNIEW

Dotychczasowa kariera

Największy rozgłos jak do tej pory przyniósł Kiełasowi gościnny refren na utworze AJETLAGTOMÓJNOWYDRAG z ostatniej płyty Quebonafide. Poza tym artysta występował wiele lat w składzie LSO, z którym wydał takie albumy jak TDW Syberia oraz Mistyk.  

Do sieci trafił utwór Nie bądź jak ZBIGNIEW promujący debiutancki album Kiełasa zatytułowany Gołębnik. Sprawdź szczegóły. Debiutancki album Kiełasa Fani działającego od ponad dekady Kiełasa wreszcie doczekali się – artysta zapowiedział pierwszy solowy krążek. Gołębnik, bo taki będzie nosił tytuł, promują do tej pory trzy single: ROZEBRANA, FOTOGRAF i najnowsze Nie bądź jak ZBIGNIEW chociaż, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →