Kiełas publikuje singiel „Fotograf” i zapowiada płytę


24 września 2021

Podziel się newsem:

Kiełas rozpoczął promocję solowego materiału. Singiel Fotograf zwiastuje album Gołębnik, którego premierę zaplanowano na początek przyszłego roku.

Kiełas zaczyna promocję nowej płyty

Reprezentant LSO zapowiedział album singlem Fotograf. Jak na razie nie wiadomo niewiele poza tym, że nakład płyty jest ściśle limitowany, a premierę zaplanowano na początek przyszłego roku. Kiełas deklaruje, że wysyłka płyt nastąpi w styczniu 2022. Projekt promuje singiel Fotograf, za który w pełni odpowiada raper i producent. Zarówno kwestie muzyczne, jak i realizacyjne oraz wideo to dzieło współtwórcy Liryki Składu Ostródzkiego. W teledysku wystąpiła Agata Budźko. Podobnie jak album wydany w lutym 2019 roku, krążek rapera będzie po części składał się ze znanych już utworów. Płyta liczyć będzie kilkanaście tytułów.

Kiełas – Gołębnik

Zobacz: Quebonafide wypuścił wreszcie ROMANTIC PSYCHO. Wśród gości chociażby Sentino i Kiełas

Raper stawia na solową działalność

Na oficjalnym kanale Kiełasa na platformie YouTube regularnie pojawiają się kolejne nagrania. Pod wieloma z nich uzbierały się setki tysięcy wyświetleń, chociaż absolutnym rekordzistą na kanale jest Nas już z ponad milionowym wynikiem. Dużym zainteresowaniem cieszą się także na trupach czy Była (każdy utwór prawie pół miliona).

Kiełas – Na już

Co z LSO?

Wygląda na to, że na próżno szukać przesłanek o kolejnym projekcie Liryki Składu Ostródzkiego. W 2019 roku w sprzedaży pojawił się album CMAZ TDW Syberia prod. Kiełas, składający się z dwudziestu jeden utworów. Na płytę trafiły znane już utwory, dlatego według niektórych płyta była czymś w rodzaju The Best Of. W marcu tego roku ukazał się Mistyk, jednak bez udziału autora Gołębnika. Materiał cały czas dostępy jest w sklepie syberiawear. Płyta również składa się z 21 utworów.

Kiełas rozpoczął promocję solowego materiału. Singiel Fotograf zwiastuje album Gołębnik, którego premierę zaplanowano na początek przyszłego roku. Kiełas zaczyna promocję nowej płyty Reprezentant LSO zapowiedział album singlem Fotograf. Jak na razie nie wiadomo niewiele poza tym, że nakład płyty jest ściśle limitowany, a premierę zaplanowano na początek przyszłego roku. Kiełas deklaruje, że wysyłka płyt nastąpi […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →