Youtube

Kaz Bałagane i Młody Dron z nowym, wspólnym singlem


10 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na Spotify pojawił się dziś nowy singiel Kaza Bałagane pt. Thuggin, w którym gościnnie wziął udział Młody Dron z Hewry. Sprawdź szczegóły.

Współpraca Kaza Bałagane i Młodego Drona

Nie jest to pierwszy raz, gdy Kaz i Młody Dron łączą siły. Mają już na koncie genialny szlagier Blueface, który zajął siódme miejsce w naszym podsumowaniu najlepszych utworów w polskim rapie roku 2021. Tak pisał o piosence nasz redaktor prowadzący działu rapowego, Krzysztof Nowak:

Czy wspomniany kawałek to esencja Bedogie? Z pewnością tak. Tyle że jest jednocześnie wyrazem skrupulatnego uniwersalizowania form – tak, by to, co się w nich znajdzie, nadal satysfakcjonowało fanów, ale równocześnie nie było na tyle hermetyczne, żeby móc działać poza kontekstem. Singiel z Cock.0z Mixtape jest naraz bangerem dla dotąd niezaznajomionych i gratką dla szalikowców. Ci pierwsi słyszą w nim idący od początku w określonym kierunku podkład, niezachwianą cwaniacką pewność siebie i niewymuszony humor gospodarza oraz nieoczywisty, bazujący na krótkich liniach występ gościa.  Ci drudzy też z tym obcują, ale przy tym mogą wysunąć na pierwszy plan szybki procesor Kaza, który szatkuje bit kolejnymi skojarzeniami. Podejrzewam za to, że i jedni, i drudzy zgodzą się ze mną: ten refren jest już legendarny.

Kaz Bałagane z jedynką na OLiS

Kaz Bałagane
Kaz Bałagane, fot. materiały prasowe

Przeczytaj także: Kaz Bałagane otwiera własny klub

Gdy wyszedł wspomniany singiel, był zapowiedzią nadchodzącej płyty Bałagana, Cock.Oz Mixtape. I, jeśli chodzi o promowanie, to zdecydowanie zrobił robotę – stał się wręcz viralem, bujała się do niego cała Polska i wszyscy czekali na więcej. Tym razem nie wiemy jednak, czy nowy numer pochodzi z kolejnej płyty Kaza, czy jest po prostu luźno wrzuconym kawałkiem. Mamy nadzieję, że padnie na to pierwsze, ponieważ obydwóch panów łączy na bicie niesamowita chemia i, choć nowy numer być może nie ma aż takiego potencjału, jak Blueface, to jednak wciąż stanowi bardzo owocną współpracę.

Kaz Bałagane ft. Młody Dron – Thuggin

Na Spotify pojawił się dziś nowy singiel Kaza Bałagane pt. Thuggin, w którym gościnnie wziął udział Młody Dron z Hewry. Sprawdź szczegóły. Współpraca Kaza Bałagane i Młodego Drona Nie jest to pierwszy raz, gdy Kaz i Młody Dron łączą siły. Mają już na koncie genialny szlagier Blueface, który zajął siódme miejsce w naszym podsumowaniu najlepszych […]

KAZ BAŁAGANE W KATOWICACH

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →