fot. Getty/Marc Piasecki

Kanye West znów atakuje. Tym razem raper uderza w markę GAP


01 września 2022

Podziel się newsem:

Kanye West po raz kolejny wchodzi w konflikt z marką, z którą do niedawna współpracował. Tym razem raper z Chicago odgraża się, że otworzy sklepy Yeezy na całym świecie.

Kanye West twierdzi, że GAP kradnie jego pomysły

W ostatnich dniach Kanye West znów wrócił do mediów społecznościowych, konkretnie na Instagram. Raper wykorzystuje swój profil do ataków w kierunku marki GAP, z którą od 2020 roku współpracował.

Zobacz: Konfliktu na linii Kanye West – Adidas ciąg dalszy. O co znów poszło?

We wtorek Kanye opublikował zdjęcie okularów, dodając w opisie „Gap zorganizował spotkanie o mnie beze mnie?”, a następnie wrzucił kolejny post. Tym razem był to screenshot wiadomości, w której oskarżał markę o popełnianie plagiatu. W tym samym poście West poinformował, że GAP anulował sesję zdjęciową z jego dziećmi w Japonii bez powiadomienia go.

Niedługo później Kanye opublikował fragment spotkania z grupą ludźmi, których przekonywał, że współpraca Yeezy z GAP-em to nie tylko kooperacja, ale również „misja życia”. Po dwóch kolejnych postach Ye podzielił się z fanami nową koncepcją na rozwój swojej marki odzieżowej. Kanye West planuje wprowadzić sklepy Yeezy na całym świecie.

Otworzymy sklepy Yeezy na całym świecie, zaczniemy w Atlancie. Kto byłby najlepszy, by go otworzyć? Kupię ziemię i/lub budynek. Następnie otworzę sklepy w każdym stanie, później wyjdziemy na rynek międzynarodowy. Każdy, kto ma minimum dziesięcioletnie doświadczenie w branży i jest gotowy, by zmienić świat, opublikuj swój profil na Instagramie lub podaj swoją lokalizację, a my cię znajdziemy.

– przekonuje West.

Po ogłoszeniu Ye pod postem zgłosił się m.in. raper Joyner Lucas, natomiast West pochwalił się, że zainteresowani są m.in. Pusha T, Fivio Foreign oraz 2Chainz. Nie wiadomo jednak, kiedy sklepy Yeezy rzeczywiście zaczną pojawiać się na mapach Stanów Zjednoczonych, a tym bardziej chociażby w Europie.

Kanye West po raz kolejny wchodzi w konflikt z marką, z którą do niedawna współpracował. Tym razem raper z Chicago odgraża się, że otworzy sklepy Yeezy na całym świecie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →