fot. Getty/Marc Piasecki / materiały prasowe

Kanye West uważa, że „Przyjaciele” nie są zabawni. Odpowiedziała mu serialowa Monica


07 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W ostatnim czasie Kanye West znów jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. W jednym z postów raper wypowiedział się krytycznie o serialu Przyjaciele, bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych sitcomów w historii. Do słów rapera odniosła się gwiazda Friends – Courteney Cox.

Courtney Cox reaguje na słowa Ye

Od końcówki sierpnia Kanye West ponownie aktywnie działa na Instagramie. Choć część postów, w których raper z Chicago atakował sieć handlową GAP, została już usunięta, kolejne publikacje pojawiają się regularnie.

Zobacz: Kanye West znów atakuje. Tym razem raper uderza w markę GAP

Nie wszystkie wrzutki Westa dotyczą jednak jego marki odzieżowej Yeezy. W niedzielę Kanye tłumaczył się przed fanami ze sfabrykowanego screenshota, gdzie rzekomo atakował Kim Kardashian. Tuż po tym raper podzielił się z obserwującymi swoim gustem komediowym. Muzyk i producent wyznał, że nie uważa sitcomu Przyjaciele za zabawny, po czym dla kontrastu wymienił kilku swoich ulubionych komików. Wśród nich znaleźli się m.in. Eddie Murphy, Louis C.K., Chris Rock oraz „Król David Dave Chapelle“.

Ktoś skopiował mój styl pisania wiadomości i opublikował coś mało zabawnego. Wiem, że będzie rozczarowani, ale tak naprawdę to nie ja napisałem tweeta „Przyjaciele wcale nie byli zabawni”. Jednak żałuję, że to nie byłem ja

– wyznał West.

Mimo ogromu treści opublikowanych przez Westa jego posty nie umknęły osobom zaangażowanym w Przyjaciół. Courtney Cox, serialowa Monica, postanowiła w humorystyczny sposób odgryźć się autorowi Dondy. Na Instagramie aktorki pojawiło się krótkie wideo, w którym widzimy, jak zainteresowana czyta post rapera z Heartless przygrywającym w tle, po czym wyłącza piosenkę. W opisie dodała „Założę się, że stary Kanye uważałby Przyjaciół za zabawnych”.

Przeczytaj także: Przyjaciele – nowa gra z uniwersum Friends to ta z sekretem

W ostatnim czasie Kanye West znów jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. W jednym z postów raper wypowiedział się krytycznie o serialu Przyjaciele, bezsprzecznie jednym z najpopularniejszych sitcomów w historii. Do słów rapera odniosła się gwiazda Friends – Courteney Cox. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →