fot. kadr z serialu „Przyjaciele"

„Przyjaciele” – nowa gra z uniwersum „Friends” to ta z sekretem


05 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Przyjaciele się nie starzeją, a gadżety opatrzone logo Friends to nie lada gratka dla fanów. Na rynku ukazał się item, który będzie must have dla zajwkowiczów zarówno serialu, jak i planszówek.

Ten z Friends Fan Week

Friends to już trochę nostalgia, trochę historia, a na pewno popkultura. Humor rodem z sitcomu może już dziś nie bawić, niektóre wątki z serialu mogą wydawać się problematyczne, ale dwudziestoośmioletnia produkcja i tak zakonserwowała się całkiem nieźle. Do tego stopnia, że stała się kultowa, a jej fani wcale nie kończą się wcale na osobach urodzonych w latach dziewięćdziesiątych.

Brand Przyjaciół, podobnie jak innych hitowych serii, jak Star Warsy czy Harry Potter, to wciąż żyła złota, więc fani mogą przebierać w różnych gadżetach związanych z serialem. Koszulki, kubki, karcianki, planszówki, do wyboru, do koloru. Niedawno swoją premierę miała kolejna gra opatrzona logo serialu, która może sprawić, że kolekcjonerom zaświecą się oczy.

Clue: Przyjaciele. Ta z sekretem ukazała się na rynku akurat w trakcie trwania Friends Fan Week 2022, hucznie świętowanego przez Warner Bros. od 25 do 30 lipca.

Przeczytaj: Przyjaciele kontra chińska cenzura. Wycięte sceny i brakujące wątki

Przyjaciele planszówka clue
fot. materiały promocyjne OP Games
Przyjaciele planszówka clue
fot. materiały promocyjne OP Games

Przyjaciele – zagadka w Nowym Jorku

Clue: Przyjaciele. Ta z sekretem to gra detektywistyczna polegająca na rozwiązaniu zagadki. Jedna z postaci biorących udział w rozgrywce ukrywa pewien sekret przed pozostałymi – należy go odkryć. W grze można wcielić się w Rossa, Monicę, Phoebe, Rachel, Chandlera lub Joeya, a rozgrywka jest oparta o silnik tradycyjnego Clue. Grę można kupić na stronie Op Games za 44.99$. Polskie wydanie nie jest w tym momencie dostępne.

Przyjaciele się nie starzeją, a gadżety opatrzone logo Friends to nie lada gratka dla fanów. Na rynku ukazał się item, który będzie must have dla zajwkowiczów zarówno serialu, jak i planszówek. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →