fot. FIFA

Jungkook debiutuje z singlem „Dreamers” podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze


21 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jungkook – członek zespołu BTS – wystąpił ze swoim debiutanckim singlem Dreamers podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze.

Wydarzenie pełne kontrowersji

Członek pobijającego obecnie wszystkie rekordy k-popowego zespołu BTS, Jungkook, wystąpił podczas ceremonii Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze ze swoim debiutanckim singlem Dreamers. Piosenka pojawiła się też na ścieżce dźwiękowej tegorocznego turnieju. Na scenie Jungkookowi towarzyszył katarski piosenkarz, Fahad Al-Kubaisi.

Przeczytaj także: Charlie Puth i Jungkook z BTS we wspólnym utworze Left and Right

HYBE - wytwórnia BTS ogłasza nowy boysband
fot. wytwórnia zespołu BTS

Udział południowokoreańskiego wokalisty został ogłoszony na początku tego miesiąca. Sama decyzja, a także organizacja wydarzenia w Katarze zostały skrytykowane przez cały świat. Powodem są m.in. stale wychodzące na światło dzienne kontrowersje wokół licznych zgonów pracowników, którzy byli odpowiedzialni za budowę stadionów wykorzystywanych do rozegrania mistrzostw. Świat oburzony jest także z powodu poglądów Kataru na temat homoseksualizmu, który jest nielegalny w całym kraju. Właśnie z tego powodu ze swoim występów podczas wydarzenia zrezygnowało wiele gwiazd. Był to między innymi Rod Stewart, który ujawnił, że odrzucił ofertę opiewającą na milion funtów za występ na imprezie, ponieważ było to „nie w porządku”. Dua Lipa natomiast publicznie zdementowała plotki mówiące o tym, że jest zaangażowana w sportowe wydarzenie. Podobnie Robert Smith, który również obalił podobne pogłoski, żartując, że był zdenerwowany „rozczarowaniem” fanów The Cure, którzy żałowali, że nie zobaczą swojego zespołu podczas imprezy otwarcia.

Singiel JungKooka Dreamers jest kontynuacją utworu wydanego z Charliem Puthem Left And Right, który ukazał się w czerwcu. Występ Koreańczyka podczas Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze możecie zobaczyć poniżej:

JungKook z BTS wystąpił z singlem Dreamers, zobacz!

Zespół BTS idzie do wojska

Udział na Mistrzostwach Świata jest bez wątpienia jednym z ostatnich muzycznych projektów, w jakich bierze udział JungKook. On, a także pozostali członkowie zespołu BTS będą musieli bowiem odbyć obowiązkową służbę wojskową, która jest wymogiem kierowanym wobec sprawnych fizycznie mężczyzn w Korei Południowej. Jako pierwszy do wojska uda się najstarszy członek zespołu, Jin, który w grudniu ukończy 30 lat. Taki bieg wydarzeń potwierdziła wytwórnia zespołu Big Hit Music, po zagranym przez zespół koncercie w miejscowości Busan.

Po fenomenalnym koncercie, który miał na celu poparcie Busan jako kandydata do organizacji World Expo 2030 i w momencie, kiedy wszyscy członkowie zespołu podejmują solowe działania, nastąpił idealny moment na to, aby członkowie BTS dostąpili zaszczytu służby wojskowej

– czytamy w oświadczeniu.

BTS – Butter, posłuchaj!

Jungkook – członek zespołu BTS – wystąpił ze swoim debiutanckim singlem Dreamers podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →