kadr z teledysku Charlie Puth - „Left And Right" (feat. Jung Kook of BTS)

Charlie Puth i Jungkook z BTS we wspólnym utworze “Left and Right”

Obserwuj nas na instagramie:

Charlie Puth szykuje się do wydania nowego albumu zatytułowanego Charlie. Dziś w sieci zadebiutował nowy singiel Left and Right, w którym gościnnie udzielił się Jungkook z BTS. Posłuchajcie.

Left and Right to trzecia piosenka Putha z 2022 roku, zapowiadająca jego trzeci solowy album, zatytułowany po prostu Charlie, który ma zostać wydany w tym roku. Wokalista i autor tekstów wydał w styczniu przebojowy singiel Light Switch, który do tej pory osiągnął 27. miejsce na liście Billboard Hot 100, a w kwietniu ukazał się utwór That’s Hilarious.

Sprawdź także: Charlie Puth z kolejnym przebojem na koncie. Oto jego Light Switch

W jednym z wywiadów artysta przyznał, że nadchodzący album to jego najbardziej osobiste dzieło w dotychczasowym dorobku.

Nigdy dotąd nie miałem okazji, by zaprezentować muzykę, która by naprawdę mnie odzwierciedlała. Każdy numer na tej płycie to moja osobowość dopełniona melodią

– przyznał Puth.

Charlie Puth i Jungkook we wspólnym singlu

Dziś możemy posłuchać kolejnej jego odsłony w postaci singla Left and Right. W utworze gościnnie pojawił się znany z k-popowej grupy BTS Jungkook. Muzycy poznali się w 2018 roku, występując wspólnie podczas MBC Plus X Genie Music Awards w Korei Południowej. O współpracy Puth poinformował kilka dni temu, zamieszczając fragment utworu na swoim TikToku.

Posłuchajcie:

Charlie Puth – Left And Right (feat. Jungkook of BTS)


Koreański zespół BTS 14 czerwca zaszokował fanów, ogłaszając przerwę, by muzycy mogli skupić się na solowych projektach. Jungkook szybko wyjaśnił, że pomimo tego, nie przestaną pracować razem jako zespół i nie rozwiązują działalności.

Charlie Puth szykuje się do wydania nowego albumu zatytułowanego Charlie. Dziś w sieci zadebiutował nowy singiel Left and Right, w którym gościnnie udzielił się Jungkook z BTS. Posłuchajcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →