fot. Gabriela Hansen

Charlie Puth z kolejnym przebojem na koncie. Oto jego „Light Switch”


25 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Charlie Puth powraca z nowym singlem Light Switch, który zapowiada jego nadchodzący album – Charlie. To solidna dawka przebojowych brzmień!

Charlie Puth powraca z nowościami

Artysta, który może się pochwalić diamentowym certyfikatem, 20 platynowymi płytami oraz 4 nominacjami do Grammy, autor takich hitów, jak Attention, We Don’t Talk Anymore z Seleną Gomez czy See You Again z Wizem Khalifą, po serii gościnnych udziałów w utworach JVKE, Sashy Alex Sloan czy samego sir Eltona Johna, powraca z solowym singlem, który zwiastuje jego nowy album.

Charlie Puth Light Switch nowy album
Charlie Puth – „Light Switch”, okładka singla

Charlie Puth w pogoni za nieodwzajemnioną miłością

Light Switch to kolejny pretendent do długowiecznego przeboju na koncie amerykańskiego wokalisty. Chwytliwa melodia, wbijający się w głowę refren, porywający wokal Putha i jego charakterystyczny falset to przepis na sukces, nad którym artysta, który sam sobie jest producentem, współpracował ze swoim stałym współpracownikiem, JKashem oraz nominowanym do Grammy, Jakem Torrey’em.

Wyczekiwaną przez fanów Charliego nową piosenkę dopełnia figlarny teledysk w reżyserii Christiana Breslauera (współpracował z The Weeknd, Lil Nas, Doją Cat), który ukazuje Charliego w pogoni za nieodwzajemnioną miłością. Zobaczcie!

Charlie Puth – Light Switch, zobacz teledysk!

Nowy album Charliego Putha nadchodzi. Kiedy premiera?

Singiel Light Switch zwiastuje nachodzący, czwarty album Putha, zatytułowany po prostu Charlie. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów artysta przyznał, że to jego najbardziej osobiste dzieło w dotychczasowym dorobku.

Nigdy dotąd nie miałem okazji, by zaprezentować muzykę, która by naprawdę mnie odzwierciedlała. Każdy numer na tej płycie to moja osobowość dopełniona melodią

– przyznaje Puth.
Charlie Puth Light Switch nowy album
fot. Gabriela Hansen

Charlie Puth powraca z nowym singlem Light Switch, który zapowiada jego nadchodzący album – Charlie. To solidna dawka przebojowych brzmień! Charlie Puth powraca z nowościami Artysta, który może się pochwalić diamentowym certyfikatem, 20 platynowymi płytami oraz 4 nominacjami do Grammy, autor takich hitów, jak Attention, We Don’t Talk Anymore z Seleną Gomez czy See You […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →