fot. Gabriela Hansen

Charlie Puth z kolejnym przebojem na koncie. Oto jego “Light Switch”


25 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Charlie Puth powraca z nowym singlem Light Switch, który zapowiada jego nadchodzący album – Charlie. To solidna dawka przebojowych brzmień!

Charlie Puth powraca z nowościami

Artysta, który może się pochwalić diamentowym certyfikatem, 20 platynowymi płytami oraz 4 nominacjami do Grammy, autor takich hitów, jak Attention, We Don’t Talk Anymore z Seleną Gomez czy See You Again z Wizem Khalifą, po serii gościnnych udziałów w utworach JVKE, Sashy Alex Sloan czy samego sir Eltona Johna, powraca z solowym singlem, który zwiastuje jego nowy album.

Charlie Puth Light Switch nowy album
Charlie Puth – “Light Switch”, okładka singla

Charlie Puth w pogoni za nieodwzajemnioną miłością

Light Switch to kolejny pretendent do długowiecznego przeboju na koncie amerykańskiego wokalisty. Chwytliwa melodia, wbijający się w głowę refren, porywający wokal Putha i jego charakterystyczny falset to przepis na sukces, nad którym artysta, który sam sobie jest producentem, współpracował ze swoim stałym współpracownikiem, JKashem oraz nominowanym do Grammy, Jakem Torrey’em.

Wyczekiwaną przez fanów Charliego nową piosenkę dopełnia figlarny teledysk w reżyserii Christiana Breslauera (współpracował z The Weeknd, Lil Nas, Doją Cat), który ukazuje Charliego w pogoni za nieodwzajemnioną miłością. Zobaczcie!

Charlie Puth – Light Switch, zobacz teledysk!

Nowy album Charliego Putha nadchodzi. Kiedy premiera?

Singiel Light Switch zwiastuje nachodzący, czwarty album Putha, zatytułowany po prostu Charlie. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów artysta przyznał, że to jego najbardziej osobiste dzieło w dotychczasowym dorobku.

Nigdy dotąd nie miałem okazji, by zaprezentować muzykę, która by naprawdę mnie odzwierciedlała. Każdy numer na tej płycie to moja osobowość dopełniona melodią

– przyznaje Puth.
Charlie Puth Light Switch nowy album
fot. Gabriela Hansen

Charlie Puth powraca z nowym singlem Light Switch, który zapowiada jego nadchodzący album – Charlie. To solidna dawka przebojowych brzmień! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Charlie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →