Facebook

The Weeknd – „Dawn FM”. Oficjalny odsłuch albumu z udziałem Abela już na YouTube


18 stycznia 2022

Podziel się newsem:

The Weeknd udostępnił publicznie nagranie z wyjątkowego wydarzenia towarzyszącego premierze jego najnowszego albumu Dawn FM.

The Weeknd zabiera nas do swojego nowego muzycznego uniwersum Dawn FM

Nastawcie swoje odbiorniki na częstotliwość 103.5 i przenieście się do nowego muzycznego uniwersum The Weeknda. Urzeczywistnieniem tej mistycznej przestrzeni, która według kanadyjskiego wokalisty ma być stanem zawieszenia, imitującym w pewien sposób okres pandemiczny, czymś w rodzaju czyśćca, przejściem między życiem a śmiercią, miało być premierowe wydarzenie, podczas, którego The Weeknd po raz pierwszy zaprezentował na żywo materiał ze swojego najnowszego albumu – Dawn FM.

Zobacz również: Album roku? Szybko poszło! Oto The Weeknd i jego nowe muzyczne uniwersum – „Dawn FM”

The Weeknd dawn FM okładka tracklista
The Weeknd – „Dawn FM”, okładka albumu

The Weeknd wziął nas swoim nowym wydawnictwem z zaskoczenia, zapowiadając je zaledwie na kilka dni przed premierą. Z zaskoczenia Kanadyjczyk wziął również grupę uczestników wydarzenia sygnowanego marką Amazon Music, które obyło się w Los Angeles. Podczas niego, Abel stanął za DJ-ką w swoim nowym, starczym uosobieniu i tak poprowadził pierwszy, oficjalny przedpremierowy odsłuch swojego najnowszego albumu Dawn FM, wcielając się w rolę… Wodzireja? Sprawdźcie sami!

Dawn FM – odsłuch nowej płyty The Weeknda

The Weeknd – nie sprzedaż a słuchalność

Jedno jest pewne. Udostępniając swój nowy album w całości w serwisie YouTube, The Weeknd udowadnia, że nie dba tak o sprzedaż sowiej muzyki, jak o to, żeby ludzie jej po prostu słuchali. Jeśli zatem będziecie szukać na YouTubie jakichś solidnych DJ-setów na najbliższą domówkę, to już wiecie co robić. The Weeknd poprowadzi tę imprezę! Zresztą sami widzicie, jak Tesfaye tańczy do swoich najnowszych kawałków!

The Weeknd udostępnił publicznie nagranie z wyjątkowego wydarzenia towarzyszącego premierze jego najnowszego albumu Dawn FM. The Weeknd zabiera nas do swojego nowego muzycznego uniwersum Dawn FM Nastawcie swoje odbiorniki na częstotliwość 103.5 i przenieście się do nowego muzycznego uniwersum The Weeknda. Urzeczywistnieniem tej mistycznej przestrzeni, która według kanadyjskiego wokalisty ma być stanem zawieszenia, imitującym w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →