okładka albumu „Jan Walczuk”

Janusz Walczuk przedstawia Jana Walczuka. Zawodnik SBM Label rusza z promocją kolejnej płyty


22 listopada 2022

Podziel się newsem:

Janusz Walczuk przedstawia Jana Walczuka, który będzie waszym nowym idolem. Podopieczny Solara i Białasa zapowiedział nową płytę.

Jan Walczuk to wasz nowy idol

Wczoraj na kanale SBM Label ukazał się najnowszy teledysk Janusza Walczuka. Autor Sadów Żoliborskich przedstawił słuchaczom Jana Walczuka. Za muzykę odpowiadają Pedro i Francis, natomiast za realizację wokali oraz mix i mastering odpowiada gospodarz. W ostatnim z wymienionych procesów pomagali mu DJ Johny i Seek z Nobocoto.

Zobacz: Janusz Walczuk gościem na projekcie Ciemnej Strefy. Fani stołecznej ekipy nie są do końca zadowoleni

Autorką teledysku jest Gonia Pawińska, która oprócz reżyserii zajmowała się kierunkiem artystycznym, CGI, efektami specjalnymi i animacjami 3D. Operatorem kamery był Maciej Dydyński.

Janusz Walczuk – Jan Walczuk

Wraz z premierą singla ruszyła promocja drugiej długogrającej płyty Walczuka. Jan Walczuk zadebiutuje na rynku 27 stycznia przyszłego roku nakładem SBM Label. W oficjalnym sklepie wytwórni ruszyła przedsprzedaż w wersji Deluxe oraz Walczuk Box. Pierwsza z wymienionych składa się z albumu, bonusowej płyty, wlep oraz autografu. W walczukowym pudle znajdziemy również czapkę z daszkiem, kartonowego Janusza oraz list od autora z ekskluzywną rozmową, którą przeprowadziła Aleksandra Sworo Sworowska.

Janusz Walczuk nazywa się Jan Walczuk. I od teraz to on jest Waszym nowym idolem. Za nami blisko dwa lata od premiery debiutanckiej płyty Jana, ówczesnego Janusza. Od tej pory zmieniło się wszystko, a przede wszystkim on sam. (…) Najbardziej zależy mu na muzyce, bo na niej zna się najlepiej i to jej zawdzięcza grono najwierniejszych fanów. Swoją osobowością i twórczością od początku wzbudzał skrajne emocje, i opinie – obok najwierniejszych fanów, poznał równie wiernych hejterów. JAN WALCZUK to koalescencja dotychczasowych doświadczeń, jako artysta, a więc osoba publiczna, z prywatnymi wydarzeniami i odczuciami, jakie wiążą się z tym statusem. Poznajcie zatem dwie strony medalu

– czytamy w opisie albumu.
jan walczuk janusz walczuk sbm label
wizualizacja okładki albumu Jan Walczuk, SBM Label 2023

Janusz Walczuk przedstawia Jana Walczuka, który będzie waszym nowym idolem. Podopieczny Solara i Białasa zapowiedział nową płytę. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Jan Walczuk […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →