Jan Serce nie będzie tańczył… Ale zagra koncerty, na które mamy bilety!

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Jan Serce rusza w trasę koncertową promującą swój debiutancki album Nie będę tańczył. Sprawdźcie, gdzie zagra i nie przegapcie tych tanecznych wydarzeń!

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej grupie to szybko nadrabiajcie zaległości, bo ci artyści właśnie odnoszą same sukcesy! Mają za sobą supporty przed zespołem Bass Astral x Igo, występ podczas Męskiego Grania, H&M Loves Music no i przede wszystkim – w zeszłym roku ukazał się ich debiutancki album Nie będę tańczył. Ale od początku…

Jan Serce

Jan Serce, czyli kto?

Wbrew pozorom, pod tym pseudonimem kryje się duet. Tworzą go producent Michał Zachariasz oraz wokalista i autor tekstów – Aleksander Czerkawski. Formację Jan Serce powołali do życia w połowie 2018 roku i jak widać – nie potrzebowali wiele czasu, aby odnieść sukces, bo już rok później ukazał się ich debiutancki album. Album nie tylko ładny muzycznie, are również wizualnie, gdyż jego okładka znalazła się w czołówce najlepszych okładek Cover awArts 2019.

A co z tą muzyką? Trudno jednoznacznie sklasyfikować twórczość duetu Jan Serce. To trochę imprezowej elektroniki z nowoczesnym podejściem do romantycznej alternatywy. Na pewno albumowi Nie będę tańczył towarzyszy dobra energia i da się do niego zatańczyć.

Jan Serce – koncerty, bilety

Najbliższa okazja, żeby to przetestować to zbliżająca się trasa Jan SerceNie będę tańczył. Duet odwiedzi kilka miast w Polsce, w tym Poznań, gdzie zagra w ramach festiwalu Spring Break! Bilety zarówno na festiwal, jak i na pozostałe koncerty z trasy znajdziecie na Biletomat.pl. Zapraszamy!

4 kwietnia – Klub Żak, Gdańsk
17 kwietnia – Żarty Żartami, Łódź
18 kwietnia – Miłość, Warszawa
23 kwietnia – ZetPeTe, Kraków
25 kwietnia – Enea Spring Break, Poznań

Jan Serce koncerty

Zespół Jan Serce rusza w trasę koncertową promującą swój debiutancki album Nie będę tańczył. Sprawdźcie, gdzie zagra i nie przegapcie tych tanecznych wydarzeń! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Jeśli jeszcze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →