Duet Jan Serce zapowiada nową płytę singlem „Nintendo”

Podziel się newsem:

Duet Jan Serce jeszcze w lipcu wyda swój nowy album zatytułowany Lato, którego nie było. Zapowiada go wakacyjny singiel Nintendo. Posłuchajcie.

Jan Serce, czyli duet tworzony przez kompozytora i producenta Michała Zachariasza oraz Aleksandra Czerkawskiego, odpowiedzialnego na wokali i teksty, w październiku 2019 roku wydał swój debiutancki album Nie będę tańczył. Krążek ukazał się nakładem Asfalt Records.

Lato, którego nie było – nadchodzi nowy album od duetu Jan Serce

Na nowości od zespołu nie musieliśmy długo czekać, gdyż dziś do sieci trafił nowy, wakacyjny singiel, Nindento, zapowiadający ich drugi studyjny krążek o tytule Lato, którego nie było.

Jan Serce – Nintendo

Numery, które trafiły na tę płytę, zostały napisane w trakcie lockdownu. Z początkowo planowanej jako krótka EPka, powstał pełno grający album, w całości napisany i zrealizowany w ciągu dosłownie kilku tygodni

Michał Zachariasz

W związku z tym, że czasu było mało, a okoliczności totalnie na wariata, czyli tak, jak najbardziej lubimy, zrobiliśmy wszystko sami, korzystając z tego, co mamy pod ręką oraz angażując w cały projekt naszych przyjaciół i przychylnych nam ludzi. Lato, którego nie było to nasze wakacyjne historie, które się nie wydarzyły

Aleksander Czerkowski

Premiera krążka zapowiedziana jest na 31 lipca. Znajdzie się na nim 10 premierowych utworów, a w jednym z nich gościnnie usłyszymy zespół Sonbird. Wraz z premierą pierwszego singla, wystartować także preorder albumu, który możecie zamawiać pod tym linkiem.

Jan Serce – Lato, którego nie było – tracklista

  1. Lato, którego nie było
  2. Nintendo
  3. Rewal
  4. Marnuję czas feat. Sonbird
  5. Courtney
  6. Rajskie wyspy
  7. Palmy w środku miasta
  8. Czerwiec
  9. 4AM
  10. Przypadki
Jan Serce - "Lato, którego nie było"
Jan Serce – Lato, którego nie było – okładka albumu

zdjęcie główne: fot. Dawid Prząda

Duet Jan Serce jeszcze w lipcu wyda swój nowy album zatytułowany Lato, którego nie było. Zapowiada go wakacyjny singiel Nintendo. Posłuchajcie. Jan Serce, czyli duet tworzony przez kompozytora i producenta Michała Zachariasza oraz Aleksandra Czerkawskiego, odpowiedzialnego na wokali i teksty, w październiku 2019 roku wydał swój debiutancki album Nie będę tańczył. Krążek ukazał się nakładem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na koncerty Jan Serce

Biletomat.pl
od 30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →