Jakie teledyski były najpopularniejsze w Polsce w 2019 roku?

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jak co roku, YouTube stworzył zestawienia najchętniej oglądanych filmów roku. Sprawdźcie, czyje klipy cieszyły się największą popularnością w mijającym 2019 roku.

Rok 2019 dobiega końca, czas na podsumowania. Kilka dni temu poznaliśmy zestawienie najchętniej słychanych utworów w Polsce w serwisie Spotify, a teraz przyszła kolej na największą liczbę wyświetleń pod klipami na YouTube’ie. Przypominamy, że rok temu królował duet Taconafide z utworem Tamagotchi. Jak było w tym roku?

Taconafide – Tamagotchi

W 2019 roku na najwyższym stopniu podium stanął Ronnie Ferrari. Jego utwór Ona By Tak Chciała w błyskawicznym tempie zyskał popularność i obecnie ma już niemal 100 milionów wyświetleń. Na drugim miejscu znalazł się utwór Mama ostrzegała grupy Daj To Głośniej. Podium zamyka Tymek z utworem Rainman.

Ronnie Ferrari – Ona By Tak Chciała najpopularniejszym utworem na polskim YouTube w 2019 roku

Wysokie miejsca zajęli także tegoroczni debiutanci – hip-hopowa grupa chillwagon, czy amerykańska wokalistka Billie Eilish. Sprawdźcie listę 10 najpopularniejszych utworów i teledysków na polskim YouTube’ie w 2019 roku:

YouTube Rewind 2019 – 10 najpopularniejszych utworów i teledysków w Polsce

  1. Ronnie Ferrari – Ona By Tak Chciała
  2. Daj To Głośniej Mama Ostrzegała
  3. Tymek – Rainman
  4. Tymek – Poza kontrolą
  5. Cleo Za Krokiem Krok
  6. Malik Montana feat. K Koke – Robię Yeah
  7. chillwagon @ (trailer)
  8. Malik Montana & Mr. Polska – Jagodzianki
  9. Billie Eilishbad guy
  10. Golec uOrkiestra & Gromee feat. BedoesGórą Ty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.