Netflix

Jak zakończy się 4. sezon „Stranger Things”? Scenarzysta serialu odsłania część kart


27 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Matt Duffer, jeden z autorów scenariusza do Stranger Things, uchylił w rozmowie z magazynem TVLine rąbka tajemnicy w związku z zakończeniem najnowszego sezonu przełomowego serialu. Sprawdź!

Zakończenie 4. sezonu przełomowej produkcji Netflixa – co już wiemy?

Niedawno Internet obiegła szokująca dla fanów Stranger Things informacja – jeden z twórców serialu zasugerował, że w finale 4. sezonu może zginąć jeden z głównych bohaterów.

Tymczasem dla nas gimnazjum to był taki magiczny czas. Dlatego to właśnie odzwierciedlał 1. sezon, podczas gdy ten stał się bardziej mroczny. Ale to, czego doświadczacie, jest dla mnie super – to, że czujecie się trochę niepewnie i macie wrażenie, że nikt nie jest bezpieczny. Wszystko, co powiem, to to, że jest super. Taki był zamiar. Chcieliśmy, aby przez cały sezon było czuć, że wszyscy są w niebezpieczeństwie. Czuliśmy, że nie da się tego zrobić tak dobrze, kiedy byli słodkimi dzieciakami. Ale teraz, wiecie, życie każdego z nich jest zagrożone

– powiedział Matt Duffer w rozmowie z Entertainment Weekly.

Później w sieci zadebiutował zwiastun finału 4. sezonu Stranger Things. Obejrzycie go poniżej:

Stranger Things 4 | Zwiastun części 2 | Netflix

Natomiast w najnowszej rozmowie z pismem TVLine padła następująca wypowiedź showrunnera:

[Sezon 4B] jest nieco mniej optymistyczny niż zwykle w przypadku tych finałów, ponieważ nasze postacie są w nietypowej, niekorzystnej sytuacji, bo są tak bardzo rozdzielone geograficznie. Więc to jest punkt kulminacyjny, który wywołuje zupełnie inne odczucia.

A więc dowiedzieliśmy się, że oglądając finał 4. sezonu, możemy poczuć się zaskoczeni – zakończenie ma nieco odbiegać od tych, do których przyzwyczaili nas dotychczas twórcy serialu. Bez dwóch zdań – atmosfera wyczekiwania została podkręcona do granic możliwości.

Stranger Things
fot. Netflix

Matt Duffer, jeden z autorów scenariusza do Stranger Things, uchylił w rozmowie z magazynem TVLine rąbka tajemnicy w związku z zakończeniem najnowszego sezonu przełomowego serialu. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →